Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Відгуки учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2015»

Брусвяна

Шевченко Катерина, менеджер-консультант

Ми є постійним учасником виставки «Фрукти. Овочі. Логістика ».

Цього разу ми залишилися дуже задоволені участю, в принципі, як і минулого, і позаминулого року. Цього року ми також проводили семінар по лохині (голубіка). Судячи з кількості відвідувачів семінару та кількості поставлених питань - тема для України дуже актуальна. Спікерами виступали як фахівці з нашого розсадника, так і з профільних інститутів.

Великий акцент був зроблений на переробці ягід: варення, заморозка, сушіння, що дозволить надати товару додану вартість.

Спасибі організаторам за відмінну виконану роботу.

 

PROFERT POLSKA

Ласінський Олександр, представник компанії

Мене звати Ласінский Олександр, я представник німецько-польської компанії PROFERT Technology в Україні.

Наша компанія вперше бере участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика», а в Україні працює вже третій рік. На ринку України ми представляємо весь спектр мікродобрив: для польових культур, для овочів і фруктів. Також на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» ми представляємо новинку нашої компанії – препарат «Козак», який є інноваційним не тільки в Україні, але і в Європі. Це продукт роботи німецьких учених, які виділили молекули фосфору, що дозволило показати хороші результати при випробуваннях на всіх культурах.

У перші два дні роботи виставки була дуже велика кількість відвідувачів, у яких був великий інтерес до нашої продукції. Ми, чесно кажучи, не очікували такої кількості зацікавлених відвідувачів, які, навіть в цей нелегкий час, активно шукають рішення для підвищення ефективності свого аграрного виробництва. Про це також говорять і багато учасників тут на виставці.

Ми обов'язково будемо брати участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2016 ».

 

«Професійне насіння»

Радивілов Ігор, керівник відділу маркетингу

У виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» ми беремо участь вже шість років (коли в лютому ще проходила«ІнтерАГРО»). Виставкою дуже задоволені, це, до речі, єдина виставка, в якій ми беремо участь, і кожного разу вона приємно дивує. Навіть, незважаючи на ту ситуацію, яка зараз відбувається в країні, виставка з хорошою кількістю відвідувачів, і наші потреби закриває.

Третій рік поспіль ми ставимо роздрібний продаж для аналітики і зрізу інформації з кінцевого споживача: розглядаємо, який настрій, яка платоспроможність у нашого кінцевого споживача, попит на які саме продукти існує, просуваємо нові продукти.

У нас завжди стенд ділиться на 2 частини - опт і роздріб. Роздрібний продаж і професійний сегмент, оскільки ми є імпортерами та фасувальниками дрібного пакету. Відчувається, звичайно, що і в тому році, і в цьому фермери починають на чомусь економити, придумують якісь варіанти купити щось подешевше, але в цей же час не можу сказати, що вони готові економити на якості. Тобто шукають альтернативу, і цю альтернативу може надати наша компанія, так як ми є імпортерами «Нонг Ву Біо» (Південна Корея). У двох словах про неї: це дуже велика селекційна компанія, яка за рахунок свого місця розташування, напевно, дуже сильно конкурує з голландськими селекціонерами по ціновій політиці. Ця цінова політика поки ще нашому фермеру підходить. Вони пропонують широкий асортимент пекінської капусти, редьки дайкон, гострих перців, широкий вибір огіркової продукції, є звичайно і томати, і цибуля. Ми вибрали для себе кілька позицій, і вони дуже добре себе зарекомендували на полях, і за допомогою участі у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика»ми їх можемо ефективно популяризувати.

Радує те, що у нас дуже багато покупців постійних, дивимося - приходять люди знайомі, задоволені результатом, які ніколи не будуть купувати неякісний продукт, тобто народ навчився мислити правильно. Так, це насіння коштує дорожче, але вони дають свої плоди і свої результати. Не потрібно купувати 100 насінин огірка, можна купити 10 і отримати той же результат.

Ми оптимістична компанія, і сподіваємося, що все буде успішно і для нас, і для інших, партнерів, постачальників, так як ми один від одного залежимо, але в першу чергу звичайно від кінцевого споживача.

Ми активно просуваємо ідеологію якості продукції, розміщуючи рекламу в пресі, проводимо різні семінари, зустрічаючись з нашими дистриб'юторами. Цього року ми збирали семінар для продавців по регіонах, розповідали переваги нашої продукції, чому з нами працювати цікаво і вигідно, тому що ми дуже довго на ринку, і педантично стежимо за якістю продукції, упаковки, частково гарантуємо урожай. Ми дуже цінуємо нашу репутацію.

 

Компанія Rokosan Словаччина

Косатий Сергій, представник компанії в Україні

Ми беремо участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» і демонструємо основний продукт компанії Rokosan - рідке органоминеральное добриво листове, під назвою Rokogumin. Це добриво - нове, на ринку Європи воно присутнє близько трьох років, на ринку України - тільки перший рік. Ми єдині представники, єдині його дистриб'ютори.

Компанія Rokosan витратила 7 років на розробку цього продукту. Це добриво являє собою амінокислотний комплекс, в який додані гумати, гумінові кислоти і мікроелементи. Ці компоненти додані для «товарного коктейлю», але основна діюча речовина - це амінокислоти. Розрахунок йде на те, що молодим зростаючим рослинам важливо мати повний набір фітогормонів і ферментів, а для їх конструювання і потрібна амінокислота. Ми пропонуємо рослині 17 амінокислот. Такий своєрідний конструктор, який дозволяє рослині самій вибрати те, що їй необхідно.

Ми беремо участь вже вдруге у виставці, організованій ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», - перша була «ІнтерАГРО», тепер «Фрукти. Овочі. Логістика». Дана конкретна виставка нас дуже порадувала, тим, що, за мотивами минулої виставки, за мотивами друкованих видань, де ми давали рекламу про наш продукт, люди нас знаходять, люди приходять саме до нас, цікавляться більш поглиблено, і інтерес у людей досить живий і осмислений. Це доводить, що ми на ринку представляємо щось оригінальне, що в числі інших листових добрив ми займаємо особливу нішу, що і є нашою перевагою.

Ми, безумовно, задоволені кількістю і якістю відвідувачів, особливо яскравим був другий день, всі наші співробітники, що працюють на стенді, були задіяні на 100%. У цей день ми роздали величезну кількість представницьких матеріалів і отримали заповнені анкети відвідувачів, з якими ми будемо продовжувати працювати після виставки.

Величезне спасибі за чудову організацію, чудовий ексклюзивний стенд, прекрасне місце, яке Ви нам надали. Сподіваємося, що і в майбутньому ми будемо працювати так само злагоджено.

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001