Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

21-23 лютого 2018

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Заказ пригласительныхЗаказ пригласительных Замовлення безкоштовного запрошення

Для економії вашого часу при відвідуванні виставки скористайтесь сервісом замовлення безкоштовного персонального запрошення

Відгуки учасників «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»

ТОВ «Брусвяна», Шевченко Катерина, менеджер:

«Цього року виставка« Фрукти. Овочі. Логістика 2014» , втім, як і завжди нас радує. Ми представляли основні ягідні культури нашої компанії: малину, лохину, смородину. Окрім участі зі стендом, ми проводили семінар на тему: «Як заробити 1 мільйон гривень на ягідниках». Семінар пройшов успішно, його відвідали 105 осіб. Спікером виступав директор нашого розплідника і селекціонер Дмитрієв Володимир Ігорович. Доповіді були по лохині (як закласти плантацію лохини і отримати прибуток), також по малині, ожині і жимолості (досить рідкісною культурі). Виступали також і інші представники університетів.

На виставці до нас підходило дуже багато відвідувачів, роблячи стенд, як завжди, популярним. Часто цікавляться рідкісними культурами, такими як жимолость і актинідія. Вони не є поширеними культурами, і на ринку їх практично немає. Рідкісними сортами цікавляться в основному любителі, товарних плантацій актинідії на даний момент в Україні немає. Культура рідкісна, має специфічний смак, схожий на ківі, і, напевно, це приваблює людей. Що стосується жимолості - це сама рання ягода, і тому вона цікава покупцям.

Як завжди, тримає свою планку малина і лохина. В Україні на даний момент не так багато плантацій лохини, але будемо сподіватися, що в недалекому майбутньому запаси цієї ягоди в країні поповняться. Лохина популярна, оскільки ягода на ринку дуже дорога. Торік ціна ягоди лохини в різних областях України становила від 90 до 130 грн. за кілограм. Тобто не кожен українець може дозволити собі купити ці ягоди. Тому набагато вигідніше посадити її у себе на ділянці. Ми даємо всі необхідні консультації з посадки культур.

Спасибі організаторам виставки за виконану роботу, кількість і якість відвідувачів, проведення виставки, як завжди, на високому рівні».

Компанія «Франдеса», Євгеній Володимирович Шевченко, маркетолог:

«Наша компанія представляє на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»білоруські засоби захисту рослин. У цій виставці ми беремо участь вже не вперше. Як і раніше, ми залишилися задоволені результатами роботи на ній. Хороша організація, порадувало і те, що було мало відвідувачів, які не відносяться до даного бізнесу. Вже на другий день роботи на стенді, ми напрацювали близько 100 контактів фермерських господарств, які є фокусними для нас.

Швидше за все, будемо брати участь у Вашій виставці і наступного року, адже, спілкуючись з відвідувачами, ми відзначили для себе, що зацікавленість в нашому товарі у них є, але раніше про нього вони нічого не чули. Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» - це хороший інструмент донесення інформації про нас, як досить нової компанії на ринку України, великій кількості господарств і іншим гравцям ринку».

Компанія «АГРІКА», Миколай Гордійчук, директор:

«Наша компанія є виробником насіннєвої картоплі. Займаємося імпортом насіннєвої картоплі з Голландії та виробництвом в Україні.

Сама виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» для нас пройшла успішно. Для нашої компанії - це яскрава подія року. Особливо вдало вибрано час - перед початком сезону. Цього року картопля, як ніколи, актуальна, тому робота на виставці пройшла дуже динамічно, багато клієнтів. Але для нас участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» вже стало традицією, і, крім пошуку нових клієнтів, ця виставка також місце зустрічі з нашими наявними клієнтами, можливість оновити контакти, обмінятися інформацією.

Для нас виставка дуже позитивна, і ми плануємо подальшу участь у ній».

«Професійне насіння», Радівілов Ігор, керівник відділу маркетингу:

«Ми займаємо на ринку дві ніші: це « міні-пакет» професійного насіння і саме професійне насіння в професійному пакеті, для ферм. По «міні-пакету» ми є на даний момент лідером українського ринку, у нас величезний асортимент. Ми є і дистриб'юторами, та імпортерами деяких компаній, а також і дистриб'юторами компаній, які існують в Україні. В основному це голландські компанії. Ексклюзивно імпортуємо в Україну продукцію United Genetics, Тезье, Nong Woo Bio.

У виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» ми беремо участь з року її заснування, тобто вже вчетверте, і завжди залишаємося дуже задоволені участю. Останні два роки, коли виставка стала вже вузькопрофільної, результати роботи нашої компанії на ній стали просто відмінними! Все правильно і з термінами, і з тематикою проведення.

Ми дуже задоволені тим, що велика сільськогосподарська техніка відокремилася і перейшла на виставку «ІнерАГРО» в жовтні - все зроблено правильно. Пройшовшись по стендах, можу відзначити, що все згруповано, а це зручно для відвідувачів».

«Adena», ТОВ, Сиротинський Григорій, технічний директор:

«На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» пропонуємо обладнання для переробки овочів, посадки та збирання картоплі, тобто обладнання для поля й для складів.

Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» - чудова, ми отримали хороші результати, роздали дуже багато каталогів, маємо зворотний зв'язок. Ми беремо участь у цій виставці вже вдруге і думаємо, що будемо брати участь і в наступному році.

Виробники картоплі цікавляться практично всім, що ми представляємо, починаючи від обладнання для саджання, обслуговування і збирання, і закінчуючи складським обладнанням, технікою для переробки та попередньої обробки.

Нам дуже подобається те , що велика сільськогосподарська техніка перейшла на осінні терміни на виставку «ІнтерАГРО», що сприяло тому, що на цю виставку більшою мірою йшов цільової покупець, який знав, де йому і що шукати, і нам було легше працювати».

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001