Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка
Відгуки учасників

Відгуки учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2011»

ТОВ «Солана України»
Ігор Завадський, генеральний директор

На виставці ми представляємо насінну картоплю високої якості, насіння, які репродукуються в українських насінницьких господарствах під нашим наглядом. Також ми представляємо насіння, імпортовані з нашої материнської компанії, вироблені в Німеччині та Голландії. На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» найбільший інтерес українських аграріїв викликали наші насіння суперранніх сортів, оскільки вони приносять найбільший прибуток, а також високоврожайні сорти.

До нас на виставці підходили самі різні відвідувачі. Приходили власники бізнесу з агрономічними відділами та технічним персоналом. Були і звичайні дачники, які вирощують картоплю на шести сотках, але теж зацікавлені, щоб їхній продукт був красивим, смачним, врожайним.

На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» ми змогли в дружній атмосфері поспілкуватися зі знайомими бізнесменами, а також придбали кілька нових корисних знайомств. Судити про результати будемо після того, як підуть продажі, але в будь-якому випадку ми залишилися задоволені виставкою, до того ж, вона перша у своєму роді. Зустрітися з діловими партнерами під одним дахом, професійно поспілкуватися - це дуже корисно.


ТОВ «Агроальянс Юкрейн» (Каховка, Херсонська область)
Олександр Ільїн, менеджер

Ми вийшли на ринок у квітні цього року і представляємо добрива для позакореневого підживлення британської компанії Омекс Агріфлюідс ЛТД, а також техніку для вирощування часнику.

Серед відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» користувалася інтересом як наша техніка, так і добрива Omex. У другий день було достатньо відвідувачів, але найбільш насиченим був перший день виставки - тоді у нас розійшлося більшість буклетів.

Організаторам можу побажати: побільше таких виставок, тоді нас будуть знати, адже сюди приїжджають люди з усієї Україні. Участь у виставках дуже потрібна: одна справа, коли менеджер сам бігає по району і шукає клієнтів, і зовсім інше - коли замовники самі приходять до нього і з ними можна професійно поспілкуватися.
Українська овочева компанія UVC
Тихон Євтушенко, заступник директора

Українська овочева компанія вже не перший рік співпрацює з організаторами виставки Фрукти.Овощі.Логістіка». Ми добре знаємо їх по InterAgro.

Рішення прийняти участь у спеціалізованій виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» було зваженим і обдуманим. Нас влаштували і умови участі і кількість відвідувачів. Ми залишилися задоволені і сподіваємося, що наступного року виставка буде ще краще.

Наша компанія на ринку з 1995 року. Ми поставляємо якісну техніку для ведення сільського господарства, забезпечуючи тим самим потреби споживача в економічній, ефективній і екологічній техніці.Волинська Фондова Компанія
Тетяна Ломага, керівник відділу розвитку

Ми задоволені участю у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика». Особливо багато відвідувачів було на другий день. Також на виставці ми зустріли наших ділових партнерів і друзів, які займаються продажем мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння.

Для мене виставка була цікава тим, що в одному місці зібралися люди, що працюють в суміжних неконкурентних галузях. Тому відвідувачі виставки могли підібрати для себе і вузькоспеціалізовану техніку, і насіння, і засоби захисту рослин, і добрива, тобто укомплектувати господарство всім необхідним для роботи. Завдяки тому, що організаторам вдалося втілити в життя цю ідею, виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» вийшла унікальною і цікавою.Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулася 1 - 3 листопада 2011 року в ВЦ«КиївЕкспоПлаза».
Організатор - Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

 

Сторінка 2 з 2

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001