Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Заказ пригласительныхЗаказ пригласительных Замовлення безкоштовного запрошення

Для економії вашого часу при відвідуванні виставки скористайтесь сервісом замовлення безкоштовного персонального запрошення

Відгуки учасників

Відгуки учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2011»

ТОВ «Солана України»
Ігор Завадський, генеральний директор

На виставці ми представляємо насінну картоплю високої якості, насіння, які репродукуються в українських насінницьких господарствах під нашим наглядом. Також ми представляємо насіння, імпортовані з нашої материнської компанії, вироблені в Німеччині та Голландії. На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» найбільший інтерес українських аграріїв викликали наші насіння суперранніх сортів, оскільки вони приносять найбільший прибуток, а також високоврожайні сорти.

До нас на виставці підходили самі різні відвідувачі. Приходили власники бізнесу з агрономічними відділами та технічним персоналом. Були і звичайні дачники, які вирощують картоплю на шести сотках, але теж зацікавлені, щоб їхній продукт був красивим, смачним, врожайним.

На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» ми змогли в дружній атмосфері поспілкуватися зі знайомими бізнесменами, а також придбали кілька нових корисних знайомств. Судити про результати будемо після того, як підуть продажі, але в будь-якому випадку ми залишилися задоволені виставкою, до того ж, вона перша у своєму роді. Зустрітися з діловими партнерами під одним дахом, професійно поспілкуватися - це дуже корисно.


ТОВ «Агроальянс Юкрейн» (Каховка, Херсонська область)
Олександр Ільїн, менеджер

Ми вийшли на ринок у квітні цього року і представляємо добрива для позакореневого підживлення британської компанії Омекс Агріфлюідс ЛТД, а також техніку для вирощування часнику.

Серед відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» користувалася інтересом як наша техніка, так і добрива Omex. У другий день було достатньо відвідувачів, але найбільш насиченим був перший день виставки - тоді у нас розійшлося більшість буклетів.

Організаторам можу побажати: побільше таких виставок, тоді нас будуть знати, адже сюди приїжджають люди з усієї Україні. Участь у виставках дуже потрібна: одна справа, коли менеджер сам бігає по району і шукає клієнтів, і зовсім інше - коли замовники самі приходять до нього і з ними можна професійно поспілкуватися.
Українська овочева компанія UVC
Тихон Євтушенко, заступник директора

Українська овочева компанія вже не перший рік співпрацює з організаторами виставки Фрукти.Овощі.Логістіка». Ми добре знаємо їх по InterAgro.

Рішення прийняти участь у спеціалізованій виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» було зваженим і обдуманим. Нас влаштували і умови участі і кількість відвідувачів. Ми залишилися задоволені і сподіваємося, що наступного року виставка буде ще краще.

Наша компанія на ринку з 1995 року. Ми поставляємо якісну техніку для ведення сільського господарства, забезпечуючи тим самим потреби споживача в економічній, ефективній і екологічній техніці.Волинська Фондова Компанія
Тетяна Ломага, керівник відділу розвитку

Ми задоволені участю у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика». Особливо багато відвідувачів було на другий день. Також на виставці ми зустріли наших ділових партнерів і друзів, які займаються продажем мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння.

Для мене виставка була цікава тим, що в одному місці зібралися люди, що працюють в суміжних неконкурентних галузях. Тому відвідувачі виставки могли підібрати для себе і вузькоспеціалізовану техніку, і насіння, і засоби захисту рослин, і добрива, тобто укомплектувати господарство всім необхідним для роботи. Завдяки тому, що організаторам вдалося втілити в життя цю ідею, виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» вийшла унікальною і цікавою.Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулася 1 - 3 листопада 2011 року в ВЦ«КиївЕкспоПлаза».
Організатор - Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

 

Сторінка 2 з 2

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001