Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Відгуки учасників

Відгуки учасників «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»

ТОВ «Брусвяна», Шевченко Катерина, менеджер:

«Цього року виставка« Фрукти. Овочі. Логістика 2014» , втім, як і завжди нас радує. Ми представляли основні ягідні культури нашої компанії: малину, лохину, смородину. Окрім участі зі стендом, ми проводили семінар на тему: «Як заробити 1 мільйон гривень на ягідниках». Семінар пройшов успішно, його відвідали 105 осіб. Спікером виступав директор нашого розплідника і селекціонер Дмитрієв Володимир Ігорович. Доповіді були по лохині (як закласти плантацію лохини і отримати прибуток), також по малині, ожині і жимолості (досить рідкісною культурі). Виступали також і інші представники університетів.

На виставці до нас підходило дуже багато відвідувачів, роблячи стенд, як завжди, популярним. Часто цікавляться рідкісними культурами, такими як жимолость і актинідія. Вони не є поширеними культурами, і на ринку їх практично немає. Рідкісними сортами цікавляться в основному любителі, товарних плантацій актинідії на даний момент в Україні немає. Культура рідкісна, має специфічний смак, схожий на ківі, і, напевно, це приваблює людей. Що стосується жимолості - це сама рання ягода, і тому вона цікава покупцям.

Як завжди, тримає свою планку малина і лохина. В Україні на даний момент не так багато плантацій лохини, але будемо сподіватися, що в недалекому майбутньому запаси цієї ягоди в країні поповняться. Лохина популярна, оскільки ягода на ринку дуже дорога. Торік ціна ягоди лохини в різних областях України становила від 90 до 130 грн. за кілограм. Тобто не кожен українець може дозволити собі купити ці ягоди. Тому набагато вигідніше посадити її у себе на ділянці. Ми даємо всі необхідні консультації з посадки культур.

Спасибі організаторам виставки за виконану роботу, кількість і якість відвідувачів, проведення виставки, як завжди, на високому рівні».

Компанія «Франдеса», Євгеній Володимирович Шевченко, маркетолог:

«Наша компанія представляє на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»білоруські засоби захисту рослин. У цій виставці ми беремо участь вже не вперше. Як і раніше, ми залишилися задоволені результатами роботи на ній. Хороша організація, порадувало і те, що було мало відвідувачів, які не відносяться до даного бізнесу. Вже на другий день роботи на стенді, ми напрацювали близько 100 контактів фермерських господарств, які є фокусними для нас.

Швидше за все, будемо брати участь у Вашій виставці і наступного року, адже, спілкуючись з відвідувачами, ми відзначили для себе, що зацікавленість в нашому товарі у них є, але раніше про нього вони нічого не чули. Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» - це хороший інструмент донесення інформації про нас, як досить нової компанії на ринку України, великій кількості господарств і іншим гравцям ринку».

Компанія «АГРІКА», Миколай Гордійчук, директор:

«Наша компанія є виробником насіннєвої картоплі. Займаємося імпортом насіннєвої картоплі з Голландії та виробництвом в Україні.

Сама виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» для нас пройшла успішно. Для нашої компанії - це яскрава подія року. Особливо вдало вибрано час - перед початком сезону. Цього року картопля, як ніколи, актуальна, тому робота на виставці пройшла дуже динамічно, багато клієнтів. Але для нас участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» вже стало традицією, і, крім пошуку нових клієнтів, ця виставка також місце зустрічі з нашими наявними клієнтами, можливість оновити контакти, обмінятися інформацією.

Для нас виставка дуже позитивна, і ми плануємо подальшу участь у ній».

«Професійне насіння», Радівілов Ігор, керівник відділу маркетингу:

«Ми займаємо на ринку дві ніші: це « міні-пакет» професійного насіння і саме професійне насіння в професійному пакеті, для ферм. По «міні-пакету» ми є на даний момент лідером українського ринку, у нас величезний асортимент. Ми є і дистриб'юторами, та імпортерами деяких компаній, а також і дистриб'юторами компаній, які існують в Україні. В основному це голландські компанії. Ексклюзивно імпортуємо в Україну продукцію United Genetics, Тезье, Nong Woo Bio.

У виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» ми беремо участь з року її заснування, тобто вже вчетверте, і завжди залишаємося дуже задоволені участю. Останні два роки, коли виставка стала вже вузькопрофільної, результати роботи нашої компанії на ній стали просто відмінними! Все правильно і з термінами, і з тематикою проведення.

Ми дуже задоволені тим, що велика сільськогосподарська техніка відокремилася і перейшла на виставку «ІнерАГРО» в жовтні - все зроблено правильно. Пройшовшись по стендах, можу відзначити, що все згруповано, а це зручно для відвідувачів».

«Adena», ТОВ, Сиротинський Григорій, технічний директор:

«На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» пропонуємо обладнання для переробки овочів, посадки та збирання картоплі, тобто обладнання для поля й для складів.

Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» - чудова, ми отримали хороші результати, роздали дуже багато каталогів, маємо зворотний зв'язок. Ми беремо участь у цій виставці вже вдруге і думаємо, що будемо брати участь і в наступному році.

Виробники картоплі цікавляться практично всім, що ми представляємо, починаючи від обладнання для саджання, обслуговування і збирання, і закінчуючи складським обладнанням, технікою для переробки та попередньої обробки.

Нам дуже подобається те , що велика сільськогосподарська техніка перейшла на осінні терміни на виставку «ІнтерАГРО», що сприяло тому, що на цю виставку більшою мірою йшов цільової покупець, який знав, де йому і що шукати, і нам було легше працювати».

 

Відгуки учасників «Фрукти. Овочі. Логістика 2012»

Науково-виробничий центр «Реаком», ТОВ
Сергій Федянович, регіональний представник


Наша компанія є єдиним в Україні розробником і виробником хелатних мікродобрив, що містять мікроелементи в біологічно активній формі, для передпосівної обробки насіння і підгодівлі рослин.

Взагалі, ми залишились задоволені і відвідуванням на виставці і тим, що виставка проходить спеціалізовано. Ми вже брали участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика», і наші потенційні клієнти знають, що ми тут будемо.

Відвідувачі зацікавлено розпитували про можливість розробки індивідуальних замовлень по створенню і випуску партій мікродобрив із заданим складом мікродобрив, адже дуже важливо підібрати правильні пропорції для певного ґрунту.

Залишились дуже задоволені організацією виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2012», інші організатори сильно в цьому поступаються.


Питомник плодово-ягідних насаджень «Брусвяна»

Ми вирощуємо саджанці ремонтантних сортів малини, голубики канадської (чорниці високорослої), чорної і кольорової смородини, великоплідної журавлини, ожини бесшипної, а також різні малопоширені культури для оптової торгівлі та власного садового центру.

Участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2012» пройшла для нас дуже вдало. Ми знайшли нових покупців, як роздрібних, так і оптових. І строки проведення виставки підібрані вдало – адже саджанці висаджують восени.

Відмічу, що ділові заходи, котрі були проведені на виставці, зібрали велику кількість зацікавлених слухачів. Ми теж плануємо провести семінар або конференцію на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2013».


ТОВ «Оріхівський завод сільськогосподарських машин «АГРОТЕХ»
Олена Ядна, начальник відділу збуту


Наша компанія є виробником високоефективної техніки для сільського господарства. Нашою особливістю є вирощування зернових і технічних культур на 7000 га, тому удосконалення нашої техніки відбувається безперервно, з урахуванням вимог сьогоднішнього дня.

Для нас участь у виставці пройшла продуктивно. На нашому стенді ми представили увазі відвідувачів зернометач нового покоління, який не має аналогів на пострадянському просторі, - МЗС «Давид», який на другий день ми і продали.

Приємно, що відвідувачі виставки «Зернові технології 2012» приходять з конкретними спеціалізованими питаннями, на які ми, в свою чергу, готові надати відповідь.

Виставка «Зернові технології» відбулась 21 – 23 листопада 2012 року ВЦ «КиївЕкспоПлаза».
Організатор – Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

 

Відгуки учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2011»

ТОВ «Солана України»
Ігор Завадський, генеральний директор

На виставці ми представляємо насінну картоплю високої якості, насіння, які репродукуються в українських насінницьких господарствах під нашим наглядом. Також ми представляємо насіння, імпортовані з нашої материнської компанії, вироблені в Німеччині та Голландії. На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» найбільший інтерес українських аграріїв викликали наші насіння суперранніх сортів, оскільки вони приносять найбільший прибуток, а також високоврожайні сорти.

До нас на виставці підходили самі різні відвідувачі. Приходили власники бізнесу з агрономічними відділами та технічним персоналом. Були і звичайні дачники, які вирощують картоплю на шести сотках, але теж зацікавлені, щоб їхній продукт був красивим, смачним, врожайним.

На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» ми змогли в дружній атмосфері поспілкуватися зі знайомими бізнесменами, а також придбали кілька нових корисних знайомств. Судити про результати будемо після того, як підуть продажі, але в будь-якому випадку ми залишилися задоволені виставкою, до того ж, вона перша у своєму роді. Зустрітися з діловими партнерами під одним дахом, професійно поспілкуватися - це дуже корисно.


ТОВ «Агроальянс Юкрейн» (Каховка, Херсонська область)
Олександр Ільїн, менеджер

Ми вийшли на ринок у квітні цього року і представляємо добрива для позакореневого підживлення британської компанії Омекс Агріфлюідс ЛТД, а також техніку для вирощування часнику.

Серед відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» користувалася інтересом як наша техніка, так і добрива Omex. У другий день було достатньо відвідувачів, але найбільш насиченим був перший день виставки - тоді у нас розійшлося більшість буклетів.

Організаторам можу побажати: побільше таких виставок, тоді нас будуть знати, адже сюди приїжджають люди з усієї Україні. Участь у виставках дуже потрібна: одна справа, коли менеджер сам бігає по району і шукає клієнтів, і зовсім інше - коли замовники самі приходять до нього і з ними можна професійно поспілкуватися.
Українська овочева компанія UVC
Тихон Євтушенко, заступник директора

Українська овочева компанія вже не перший рік співпрацює з організаторами виставки Фрукти.Овощі.Логістіка». Ми добре знаємо їх по InterAgro.

Рішення прийняти участь у спеціалізованій виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» було зваженим і обдуманим. Нас влаштували і умови участі і кількість відвідувачів. Ми залишилися задоволені і сподіваємося, що наступного року виставка буде ще краще.

Наша компанія на ринку з 1995 року. Ми поставляємо якісну техніку для ведення сільського господарства, забезпечуючи тим самим потреби споживача в економічній, ефективній і екологічній техніці.Волинська Фондова Компанія
Тетяна Ломага, керівник відділу розвитку

Ми задоволені участю у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика». Особливо багато відвідувачів було на другий день. Також на виставці ми зустріли наших ділових партнерів і друзів, які займаються продажем мінеральних добрив, засобів захисту рослин, насіння.

Для мене виставка була цікава тим, що в одному місці зібралися люди, що працюють в суміжних неконкурентних галузях. Тому відвідувачі виставки могли підібрати для себе і вузькоспеціалізовану техніку, і насіння, і засоби захисту рослин, і добрива, тобто укомплектувати господарство всім необхідним для роботи. Завдяки тому, що організаторам вдалося втілити в життя цю ідею, виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» вийшла унікальною і цікавою.Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулася 1 - 3 листопада 2011 року в ВЦ«КиївЕкспоПлаза».
Організатор - Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

 
 

Сторінка 1 з 2

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001