Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Заказ пригласительныхЗаказ пригласительных Замовлення безкоштовного запрошення

Для економії вашого часу при відвідуванні виставки скористайтесь сервісом замовлення безкоштовного персонального запрошення

Відгуки учасників

Відгуки учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2017»

Враження від участі у міжнародній виставці Фрукти. Овочі. Логістика 2017 Сузанне Махат – Асистент Торгового радника Торгового відділу Посольства Австрії

Відгуки учасника виставки Фрукти. Овочі. Логістика 2017 Степана Семирака, директора з виробництва ТДВ «Львівагромашпроект»

Генеральний директор компанії «Норіка Україна» про участь у виставці Фрукти. Овочі. Логістика 2017

 

Відгуки учасників виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» 2016.

Івано Селлері, фахівець з продажу, комерційний відділ, Agri Parts (Італія)

«Компанія Agriparts виробляє запчастини для сільськогосподарської техніки на території Італії. Ми вперше беремо участь у виставці «Зернові технології», але працюємо на українському ринку вже більше 10 років. За цей час ми придбали досить багато клієнтів, наша компанія зробила вже багато успішних кроків.

Ми залишилися дуже задоволені організацією виставки, яка була на вищому рівні. Серед відвідувачів ми отримали багато цікавих контактів, як кінцевих клієнтів – сільськогосподарських компаній, так і необхідних нам комерційних організацій. Нас порадував широкий і різноманітний склад учасників виставки, ми змогли тут також знайти своїх клієнтів.

Бажаємо компанії-організатору «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» зростання і розвитку, для нас це був прекрасний досвід роботи».

Сергій Далік, начальник комерційного управління, завод колісних систем «Консіма»

«Зазвичай ми представляємо на виставці «Зернові технології» колісні системи для сільськогосподарської техніки, але в цей раз ми демонструємо додатково системи здвоювання коліс, колісні диски і шини. Всім асортиментом і спектром послуг цікавилися відвідувачі виставки, тому ми залишилися задоволені. В цьому році вперше в рамках виставки ми проводили міжнародну skype-конференцію «Людина. Грунт. Трактор. Урожай». Спікером виступав директор нашої компанії ˗ Лисак Генадій Олександрович».

Клют Йоханнес Мартін, директор компанії HORSCH (Німеччина) та регіональний менеджер представництва в Україні ТОВ «Хорш Україна» Вадим Коваль

«На міжнародній виставці Agro Animal Show торгова марка HORSCH вже не вперше представляє себе. Компанія на ринку вже понад 15 років займається ґрунтообробними комплектуючими до сільськогосподарської техніки. Ми кожного разу переконуємося, що українські аграрії навчилися цінити якість нашої продукції і все частіше обирають з-поміж великої кількості пропозицій, продукцію торгової марки HORSCH, що не може не радувати. Ми також покладаємо великі надії на осінню виставку «ІнтерАГРО», яка являється потужним поштовхом до отримання нових постійних партнерів на українському аграрному ринку».

Регіональний менеджер представництва в Україні ТОВ «Хорш Україна» Вадим Коваль: «Чудова виставка, продуктивна та перспективна. В порівнянні з іншими роками було дуже багато відвідувачів, знайшлися зацікавлені партнери, а це дуже для нас важливо, так як ми покладаємо великі надії на український ринок. Мудрість та розумний підхід до землеробства став одним з вирішальних факторів в виборі нашої продукції провідними аграріями України. Німецька якість та потужність нашої продукції мають великі переваги серед конкурентів».

Михайлик Роман, технічний консультант ТОВ «БД Агрікалче Україна», Big Dutchman

«У всьому світі Big Dutchman займає провідні позиції на ринку систем закритого типу утримання, годівлі, систем екологічного контролю і нейтралізації відпрацьованого повітря для сучасного свинарства і птахівництва. Продукція компанії Big Dutchman стала фірмовим знаком якості, оперативного сервісу і ноу-хау і зараз представлена вже на п'яти континентах ˗ більш ніж у 100 країнах світу».

«Представництвом компанії в Україні є ТОВ «БД Агрікалче Україна», яка має значний досвід в будівництві, реконструкції сучасних свинокомплексів та птахоферм. Досвіду, якості обладнання та сервісу Big Dutchman довіряють все більше свиногосподарств України. На виставці Agro Animal Show ми презентували себе не заради пошуку нових партнерів а з ціллю представлення послуг та презентації торгового бренду».

Наталя Кужель, менеджер компаії Boehringer Ingelheim

«Ми вже не вперше беремо участь у виставці Agro Animal Show. Boehringer Ingelheim ˗ це група компаній, яка працює вже більше 20 років на ринку України. Наша діяльність спрямована на дослідження, розробку, виробництво і продаж лікарських засобів, які поліпшують стан здоров’я та якість життя як людей так і тварин. Вже пройшло три роки з того моменту, як компанія почала займатися розробкою вакцин для тварин і ми бачимо великий успіх в цьому напрямку. На виставці Agro Animal Show ми представили свій інноваційний винахід ˗ дві вакцини, які можна змішувати разом, що є дуже важливим в області вакцинації тварин (економія часу та зменшення стресу для тварин). Участь у цьогорічній виставці стала для нас дуже продуктивною. Вдалося зустрітися не тільки з постійними партнерами з якими ведеться співпраця протягом багатьох років, а й налагодити контакти з новими потенційними партнерами. На нашому стенді ми бачили багато зацікавлених невеликих приватних фермерських господарств. Приємно вразила також зустріч з представниками Канади, які в подальшому готові інвестувати кошти у розвиток компанії. Відштовхуючись від того, що ми маємо свій дослідний інститут, за першочергові цілі беремо дослідження та пошук нових технологій».

Генрік Вінкелер, генеральний директор компанії CAISLEY

«Caisley – компанія, яка займається розробкою систем ідентифікації тварин, а також виготовленням маркувальних засобів та аксесуарів для маркування тварин. Я був дуже радий що за перші два дні проведення виставки Agro Animal Show, було дуже багато відвідувачів, які спеціалізуються саме на продукції нашого товару. Вразило те, що багато сільськогосподарських підприємств шукають перспективу для розвитку на майбутнє. Порадували також кількість дилерів, які останні роки спостерігали за розвитком нашої компанії, а на виставці прийшли до нас вже з пропозиціями про співпрацю. Ми отримали дуже багато корисних контактів та знайомств, але стратегія нашої компанії не має за мету заключення на виставці контрактів. Одна із головних цілей нашого візиту до України ˗ це діалог з державними структурами для налагодження партнерства. Ми чітко відслідковуємо політичну ситуацію в вашій країні та бачимо можливу співпрацю в цьому напрямку».

 

Мурачов Роман, директор компанії ТМ Skiold «ТОВ Скіолд Україна»

«Наша компанія – один із лідерів європейських виробників сільськогосподарського обладнання. Хочу зауважити, що виставка Agro Animal Show є самою продуктивною та живою для нашого бізнесу. Так як виставка проходить в лютому, це оптимальний час для фермерів та інших представників в галузі тваринництва. Завдяки проведенню такого масштабного заходу, в учасників є можливість провести зустрічі з існуючими партнерами та знайти нових для заключення домовленостей про співпрацю. Дуже вдячний організаторам виставки за те, що кожного року прислуховуються до невеличких побажань учасників, вони виправляють деякі незручності, кожен в індивідуальному порядку. Ми неймовірно задоволені великою кількістю відвідувачів».

Олег Приходько, координатор компанії Farmet в Україні

Чехія в цьому році на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» була представлена компанією «Farmet». Свою діяльність на українському ринку ми розпочали у далекому 1996 році та завдяки своїм підходам до клієнтів, а також якісній продукції, не втрачаємо лідерство серед конкурентів протягом нашої роботи. Наша компанія спеціалізується на розробці, виготовленні та продажу з подальшим обслуговуванням сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту та посіву. Ще одним напрямком нашої роботи є переробка олійних культур, рослинних олій та виготовлення кормів. Я дуже задоволений кількістю відвідувачів, завдяки участі у виставці ми знайшли потенційних партнерів та провели декілька співбесід з цікавими для нашої компанії партнерами. Вже потроху готуємося до осені і плануємо велику експозицію на виставці «ІнтерАГРО».

Олександра Жозе, компанія Lacto PRODUCTION

Вперше на виставці Agro Animal Show були учасники з Франції, компанія Lacto, яка спеціалізується на постачанні замінника молока для телят.

«Ми вперше беремо участь у виставці Agro Animal Show. На ринку Франції компанія працює вже понад 15 років. Головний напрямок діяльності - експорт продукції, понад 90% експортується в більш ніж 40 країн світу. Ми дійсно вражені кількістю відвідувачів, неочікуваною подією було й те, що продукцією цікавились навіть ті компанії, що не пов’язані в своїй сфері з даним продуктом. Хочу відмітити гарну організацію виставки та великі можливості, які надає участь у заході. Метою компанії Lacto була не тільки презентація бренду та продукції в Україні, а також пошук дистриб’ютора своєї продукції на українському ринку. Ці три дні пройшли для нас дуже продуктивно, у нас є цікаві контакти, напрацювання та знайомства, сподіваємося, що ми знайдемо дистриб’ютора тут і будемо постійними учасниками ваших виставок з нашої спеціалізації.»

Регіональний менеджер з продажу Наталія Кіслицька, компанія Porc EX

«Компанія PORC EX входить в трійку світових лідерів експертів племінних поросят з датською генетикою «Dan Avi», яка вважається найбільш ефективною в світі. Я приємно вражена кількістю продуктивних зустрічей в час кризи, та кількістю зацікавлених потенційних покупців. Хочу відмітити, що проведення виставки в даний час дає змогу потенційним покупцям побачити «роботу» ведучих компаній, які себе тут представляють.

Особливо подяку хочу висловити організаторам виставки Agro Animal Show - компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за їх індивідуальний підхід до побажань компаній.»


 

Відгуки учасників виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2015»

Брусвяна

Шевченко Катерина, менеджер-консультант

Ми є постійним учасником виставки «Фрукти. Овочі. Логістика ».

Цього разу ми залишилися дуже задоволені участю, в принципі, як і минулого, і позаминулого року. Цього року ми також проводили семінар по лохині (голубіка). Судячи з кількості відвідувачів семінару та кількості поставлених питань - тема для України дуже актуальна. Спікерами виступали як фахівці з нашого розсадника, так і з профільних інститутів.

Великий акцент був зроблений на переробці ягід: варення, заморозка, сушіння, що дозволить надати товару додану вартість.

Спасибі організаторам за відмінну виконану роботу.

 

PROFERT POLSKA

Ласінський Олександр, представник компанії

Мене звати Ласінский Олександр, я представник німецько-польської компанії PROFERT Technology в Україні.

Наша компанія вперше бере участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика», а в Україні працює вже третій рік. На ринку України ми представляємо весь спектр мікродобрив: для польових культур, для овочів і фруктів. Також на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» ми представляємо новинку нашої компанії – препарат «Козак», який є інноваційним не тільки в Україні, але і в Європі. Це продукт роботи німецьких учених, які виділили молекули фосфору, що дозволило показати хороші результати при випробуваннях на всіх культурах.

У перші два дні роботи виставки була дуже велика кількість відвідувачів, у яких був великий інтерес до нашої продукції. Ми, чесно кажучи, не очікували такої кількості зацікавлених відвідувачів, які, навіть в цей нелегкий час, активно шукають рішення для підвищення ефективності свого аграрного виробництва. Про це також говорять і багато учасників тут на виставці.

Ми обов'язково будемо брати участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2016 ».

 

«Професійне насіння»

Радивілов Ігор, керівник відділу маркетингу

У виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» ми беремо участь вже шість років (коли в лютому ще проходила«ІнтерАГРО»). Виставкою дуже задоволені, це, до речі, єдина виставка, в якій ми беремо участь, і кожного разу вона приємно дивує. Навіть, незважаючи на ту ситуацію, яка зараз відбувається в країні, виставка з хорошою кількістю відвідувачів, і наші потреби закриває.

Третій рік поспіль ми ставимо роздрібний продаж для аналітики і зрізу інформації з кінцевого споживача: розглядаємо, який настрій, яка платоспроможність у нашого кінцевого споживача, попит на які саме продукти існує, просуваємо нові продукти.

У нас завжди стенд ділиться на 2 частини - опт і роздріб. Роздрібний продаж і професійний сегмент, оскільки ми є імпортерами та фасувальниками дрібного пакету. Відчувається, звичайно, що і в тому році, і в цьому фермери починають на чомусь економити, придумують якісь варіанти купити щось подешевше, але в цей же час не можу сказати, що вони готові економити на якості. Тобто шукають альтернативу, і цю альтернативу може надати наша компанія, так як ми є імпортерами «Нонг Ву Біо» (Південна Корея). У двох словах про неї: це дуже велика селекційна компанія, яка за рахунок свого місця розташування, напевно, дуже сильно конкурує з голландськими селекціонерами по ціновій політиці. Ця цінова політика поки ще нашому фермеру підходить. Вони пропонують широкий асортимент пекінської капусти, редьки дайкон, гострих перців, широкий вибір огіркової продукції, є звичайно і томати, і цибуля. Ми вибрали для себе кілька позицій, і вони дуже добре себе зарекомендували на полях, і за допомогою участі у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика»ми їх можемо ефективно популяризувати.

Радує те, що у нас дуже багато покупців постійних, дивимося - приходять люди знайомі, задоволені результатом, які ніколи не будуть купувати неякісний продукт, тобто народ навчився мислити правильно. Так, це насіння коштує дорожче, але вони дають свої плоди і свої результати. Не потрібно купувати 100 насінин огірка, можна купити 10 і отримати той же результат.

Ми оптимістична компанія, і сподіваємося, що все буде успішно і для нас, і для інших, партнерів, постачальників, так як ми один від одного залежимо, але в першу чергу звичайно від кінцевого споживача.

Ми активно просуваємо ідеологію якості продукції, розміщуючи рекламу в пресі, проводимо різні семінари, зустрічаючись з нашими дистриб'юторами. Цього року ми збирали семінар для продавців по регіонах, розповідали переваги нашої продукції, чому з нами працювати цікаво і вигідно, тому що ми дуже довго на ринку, і педантично стежимо за якістю продукції, упаковки, частково гарантуємо урожай. Ми дуже цінуємо нашу репутацію.

 

Компанія Rokosan Словаччина

Косатий Сергій, представник компанії в Україні

Ми беремо участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» і демонструємо основний продукт компанії Rokosan - рідке органоминеральное добриво листове, під назвою Rokogumin. Це добриво - нове, на ринку Європи воно присутнє близько трьох років, на ринку України - тільки перший рік. Ми єдині представники, єдині його дистриб'ютори.

Компанія Rokosan витратила 7 років на розробку цього продукту. Це добриво являє собою амінокислотний комплекс, в який додані гумати, гумінові кислоти і мікроелементи. Ці компоненти додані для «товарного коктейлю», але основна діюча речовина - це амінокислоти. Розрахунок йде на те, що молодим зростаючим рослинам важливо мати повний набір фітогормонів і ферментів, а для їх конструювання і потрібна амінокислота. Ми пропонуємо рослині 17 амінокислот. Такий своєрідний конструктор, який дозволяє рослині самій вибрати те, що їй необхідно.

Ми беремо участь вже вдруге у виставці, організованій ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», - перша була «ІнтерАГРО», тепер «Фрукти. Овочі. Логістика». Дана конкретна виставка нас дуже порадувала, тим, що, за мотивами минулої виставки, за мотивами друкованих видань, де ми давали рекламу про наш продукт, люди нас знаходять, люди приходять саме до нас, цікавляться більш поглиблено, і інтерес у людей досить живий і осмислений. Це доводить, що ми на ринку представляємо щось оригінальне, що в числі інших листових добрив ми займаємо особливу нішу, що і є нашою перевагою.

Ми, безумовно, задоволені кількістю і якістю відвідувачів, особливо яскравим був другий день, всі наші співробітники, що працюють на стенді, були задіяні на 100%. У цей день ми роздали величезну кількість представницьких матеріалів і отримали заповнені анкети відвідувачів, з якими ми будемо продовжувати працювати після виставки.

Величезне спасибі за чудову організацію, чудовий ексклюзивний стенд, прекрасне місце, яке Ви нам надали. Сподіваємося, що і в майбутньому ми будемо працювати так само злагоджено.

 
 

Відгуки учасників «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»

ТОВ «Брусвяна», Шевченко Катерина, менеджер:

«Цього року виставка« Фрукти. Овочі. Логістика 2014» , втім, як і завжди нас радує. Ми представляли основні ягідні культури нашої компанії: малину, лохину, смородину. Окрім участі зі стендом, ми проводили семінар на тему: «Як заробити 1 мільйон гривень на ягідниках». Семінар пройшов успішно, його відвідали 105 осіб. Спікером виступав директор нашого розплідника і селекціонер Дмитрієв Володимир Ігорович. Доповіді були по лохині (як закласти плантацію лохини і отримати прибуток), також по малині, ожині і жимолості (досить рідкісною культурі). Виступали також і інші представники університетів.

На виставці до нас підходило дуже багато відвідувачів, роблячи стенд, як завжди, популярним. Часто цікавляться рідкісними культурами, такими як жимолость і актинідія. Вони не є поширеними культурами, і на ринку їх практично немає. Рідкісними сортами цікавляться в основному любителі, товарних плантацій актинідії на даний момент в Україні немає. Культура рідкісна, має специфічний смак, схожий на ківі, і, напевно, це приваблює людей. Що стосується жимолості - це сама рання ягода, і тому вона цікава покупцям.

Як завжди, тримає свою планку малина і лохина. В Україні на даний момент не так багато плантацій лохини, але будемо сподіватися, що в недалекому майбутньому запаси цієї ягоди в країні поповняться. Лохина популярна, оскільки ягода на ринку дуже дорога. Торік ціна ягоди лохини в різних областях України становила від 90 до 130 грн. за кілограм. Тобто не кожен українець може дозволити собі купити ці ягоди. Тому набагато вигідніше посадити її у себе на ділянці. Ми даємо всі необхідні консультації з посадки культур.

Спасибі організаторам виставки за виконану роботу, кількість і якість відвідувачів, проведення виставки, як завжди, на високому рівні».

Компанія «Франдеса», Євгеній Володимирович Шевченко, маркетолог:

«Наша компанія представляє на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»білоруські засоби захисту рослин. У цій виставці ми беремо участь вже не вперше. Як і раніше, ми залишилися задоволені результатами роботи на ній. Хороша організація, порадувало і те, що було мало відвідувачів, які не відносяться до даного бізнесу. Вже на другий день роботи на стенді, ми напрацювали близько 100 контактів фермерських господарств, які є фокусними для нас.

Швидше за все, будемо брати участь у Вашій виставці і наступного року, адже, спілкуючись з відвідувачами, ми відзначили для себе, що зацікавленість в нашому товарі у них є, але раніше про нього вони нічого не чули. Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» - це хороший інструмент донесення інформації про нас, як досить нової компанії на ринку України, великій кількості господарств і іншим гравцям ринку».

Компанія «АГРІКА», Миколай Гордійчук, директор:

«Наша компанія є виробником насіннєвої картоплі. Займаємося імпортом насіннєвої картоплі з Голландії та виробництвом в Україні.

Сама виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» для нас пройшла успішно. Для нашої компанії - це яскрава подія року. Особливо вдало вибрано час - перед початком сезону. Цього року картопля, як ніколи, актуальна, тому робота на виставці пройшла дуже динамічно, багато клієнтів. Але для нас участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» вже стало традицією, і, крім пошуку нових клієнтів, ця виставка також місце зустрічі з нашими наявними клієнтами, можливість оновити контакти, обмінятися інформацією.

Для нас виставка дуже позитивна, і ми плануємо подальшу участь у ній».

«Професійне насіння», Радівілов Ігор, керівник відділу маркетингу:

«Ми займаємо на ринку дві ніші: це « міні-пакет» професійного насіння і саме професійне насіння в професійному пакеті, для ферм. По «міні-пакету» ми є на даний момент лідером українського ринку, у нас величезний асортимент. Ми є і дистриб'юторами, та імпортерами деяких компаній, а також і дистриб'юторами компаній, які існують в Україні. В основному це голландські компанії. Ексклюзивно імпортуємо в Україну продукцію United Genetics, Тезье, Nong Woo Bio.

У виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» ми беремо участь з року її заснування, тобто вже вчетверте, і завжди залишаємося дуже задоволені участю. Останні два роки, коли виставка стала вже вузькопрофільної, результати роботи нашої компанії на ній стали просто відмінними! Все правильно і з термінами, і з тематикою проведення.

Ми дуже задоволені тим, що велика сільськогосподарська техніка відокремилася і перейшла на виставку «ІнерАГРО» в жовтні - все зроблено правильно. Пройшовшись по стендах, можу відзначити, що все згруповано, а це зручно для відвідувачів».

«Adena», ТОВ, Сиротинський Григорій, технічний директор:

«На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика» пропонуємо обладнання для переробки овочів, посадки та збирання картоплі, тобто обладнання для поля й для складів.

Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» - чудова, ми отримали хороші результати, роздали дуже багато каталогів, маємо зворотний зв'язок. Ми беремо участь у цій виставці вже вдруге і думаємо, що будемо брати участь і в наступному році.

Виробники картоплі цікавляться практично всім, що ми представляємо, починаючи від обладнання для саджання, обслуговування і збирання, і закінчуючи складським обладнанням, технікою для переробки та попередньої обробки.

Нам дуже подобається те , що велика сільськогосподарська техніка перейшла на осінні терміни на виставку «ІнтерАГРО», що сприяло тому, що на цю виставку більшою мірою йшов цільової покупець, який знав, де йому і що шукати, і нам було легше працювати».

 

Відгуки учасників «Фрукти. Овочі. Логістика 2012»

Науково-виробничий центр «Реаком», ТОВ
Сергій Федянович, регіональний представник


Наша компанія є єдиним в Україні розробником і виробником хелатних мікродобрив, що містять мікроелементи в біологічно активній формі, для передпосівної обробки насіння і підгодівлі рослин.

Взагалі, ми залишились задоволені і відвідуванням на виставці і тим, що виставка проходить спеціалізовано. Ми вже брали участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика», і наші потенційні клієнти знають, що ми тут будемо.

Відвідувачі зацікавлено розпитували про можливість розробки індивідуальних замовлень по створенню і випуску партій мікродобрив із заданим складом мікродобрив, адже дуже важливо підібрати правильні пропорції для певного ґрунту.

Залишились дуже задоволені організацією виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2012», інші організатори сильно в цьому поступаються.


Питомник плодово-ягідних насаджень «Брусвяна»

Ми вирощуємо саджанці ремонтантних сортів малини, голубики канадської (чорниці високорослої), чорної і кольорової смородини, великоплідної журавлини, ожини бесшипної, а також різні малопоширені культури для оптової торгівлі та власного садового центру.

Участь у виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2012» пройшла для нас дуже вдало. Ми знайшли нових покупців, як роздрібних, так і оптових. І строки проведення виставки підібрані вдало – адже саджанці висаджують восени.

Відмічу, що ділові заходи, котрі були проведені на виставці, зібрали велику кількість зацікавлених слухачів. Ми теж плануємо провести семінар або конференцію на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2013».


ТОВ «Оріхівський завод сільськогосподарських машин «АГРОТЕХ»
Олена Ядна, начальник відділу збуту


Наша компанія є виробником високоефективної техніки для сільського господарства. Нашою особливістю є вирощування зернових і технічних культур на 7000 га, тому удосконалення нашої техніки відбувається безперервно, з урахуванням вимог сьогоднішнього дня.

Для нас участь у виставці пройшла продуктивно. На нашому стенді ми представили увазі відвідувачів зернометач нового покоління, який не має аналогів на пострадянському просторі, - МЗС «Давид», який на другий день ми і продали.

Приємно, що відвідувачі виставки «Зернові технології 2012» приходять з конкретними спеціалізованими питаннями, на які ми, в свою чергу, готові надати відповідь.

Виставка «Зернові технології» відбулась 21 – 23 листопада 2012 року ВЦ «КиївЕкспоПлаза».
Організатор – Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

 
 

Сторінка 1 з 2

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001