Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Урожай якісної картоплі можна підвищити, позбувшись стереотипів

Стереотипи у вирощуванні насіннєвої картоплі, а також використання несертифікованого насіннєвого матеріалу загрожує втратою до 30% врожаю. Такі дані навів президент Української асоціації виробників картоплі Сергій Рибалко.


В ході Дня картоплі, що проходив в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика», Рибалко виділив три стереотипи, що до цих пір існують при підборі насіннєвого матеріалу. Зокрема, в якості насіннєвого іноді використовується дрібна товарна картопля, але при цьому відкидаються бульби 20-30 мм з насіннєвих партій. Також не використовується для посадки велика картопля 55-60 мм, хоча застосування великих фракцій економічно виправдано за умови розрізання та відповідної обробки.

Українська асоціація виробників картоплі також рекомендує при підборі насіннєвого матеріалу не гнатися за дешевизною. «Така картопля не може коштувати 1,5-1,8 грн. За нашими підрахунками, ціна на хорошу насінну картоплю не може бути менше 3,50 грн», - заявив Рибалко.

На Дні картоплі в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» також обговорювалися питання щодо  рекордного урожаю в 2011 році, цінових перспектив на весну і нових напрямів збуту та переробки картоплі.

«День картоплі» став центром уваги учасників та відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2011», чий бізнес пов'язаний із сучасним картоплярством. У заходах «Дня картоплі» взяли участь понад 200 фахівців галузі.

Виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» проходить з 1 по 3 листопада у ВЦ« КиївЕкспоПлаза». Організатор - Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001