Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Пост-реліз виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2011»

Шановні фахівці аграрного ринку України!

1 – 3 листопада 2011 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася перша спеціалізована виставка сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві «Фрукти. Овочі. Логістика 2011».

У церемонії відкриття виставки взяли участь: заступник міністра аграрної політики та продовольства Сень О.В., голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів України, президент Української аграрної конфедерації Козаченко Л.П., президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Ліссітса, генеральний директор IFW EXPO Ріта Хьопфнер, віце-президент Української зернової асоціації Микола Горбачов.

Як було відмічено у привітаннях високоповажних гостей - актуальність спеціалізованих виставок безсумнівна, враховуючи той факт, що Україна є потужним аграрним виробником і великим експортером аграрної продукції.    І тому сьогодні, як ніколи для сільськогосподарських виробників України важливо мати доступ до найефективнішого вітчизняного та світового досвіду.

У виставці взяли участь 78 компаній з 18 регіонів України та з 5 зарубіжних країн (Австрії, Нідерландів, Литви, Італії, Німеччини). Її відвідали більше 4000 офіційно зареєстрованих відвідувачів, серед яких переважну частину склали керівники та фахівці вищої ланки сільськогосподарських підприємств України, а також гості з 20 держав світу (Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Німеччини, Греції, Грузії, Данії, Ізраїлю, Італії, Казахстану, Канади, Латвії, Молдови, Нідерландів, Польщі, Росії, Сербії, США, Туреччини, Франції).

Організатор виставки - Київський міжнародний контрактовий ярмарок, в арсеналі якого головний аграрний форум України - виставка «ІнтерАГРО».На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» було представлено більше 500 сортів та гібридів овочевих культур та 120 сортів картоплі. Вперше на виставці було представлене насіння американської, японської та корейської селекції. Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з новинками у технологіях післязбиральної доробки, зберігання та пакування продукції і серед них – устаткування для якісного сортування, очистки, пакування та автоматичного зважування продукції, роботи-маніпулятори для штабелювання тари.

Великою популярністю у відвідувачів користувались стенди компаній, що представляли обладнання для поливу, краплинного зрошення та мікрозрошення. На виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2011» представлені унікальні технології зберігання вологи, нові енергозберігаючі поливні машини та обладнання.

Для компаній та фермерів, що планують розширювати свій бізнес з мінімальними затратами представлена недорога але ефективна техніка для садівництва розроблена та вироблена в Українському інституті садівництва НААН. Відзначимо, що у виставці активну участь взяли вітчизняні компанії, багато з яких представили на виставці продукти власної розробки. Серед них компанії «Реаком», «БТУ-центр», «Український Аграрний Ресурс», «Уніфер» та інші.

Ряд компаній презентували нову техніку провідних європейських компаній в тому числі тунельні оприскувачі, комбайни для збирання плодів та горіхів.

Серед закордонних учасників слід відзначити компанії Maschio Gaspardo, Top Plant Vivai, Röhren- und Pumpenwerk, BAUER GmbH, VORAN Maschinen, представлена продукція яких викликала велику зацікавленість відвідувачів.
В рамках виставки проведено науково- практичні заходи, серед яких науково-практична конференція: «Ризики в овочівництві та шляхи зменшення їх наслідків», на якій розглянуті актуальні проблеми, що виникають у виробників на всіх стадіях виробництва. Доповідачем на цій конференції виступив професор Сич Зиновій Деонизович, поради та рекомендації якого високо цінують фахівці плодоовочевого бізнесу.

Також в рамках виставки відбувся майстер-клас «Системи інтегрованого захисту промислових садів від хвороб та шкідників. Організація заходів на зимово-весняний період. Рекомендації незаангажованого експерта», який провів Каленич Федір Семенович.

Велику цікавість у відвідувачів визвав «День картоплі», на якому йшла мова про те, чим небезпечний нинішній, урожайний на картоплю рік? Які ризики таїть в собі гарний врожай? Чи завжди можна добре зберегти картоплю навіть у сучасних сховищах? Що робити щоб добрий врожай став нормою? Чи згодиться в Україні досвід сусідньої Польщі в організації роботи картоплярів? Відповіді на ці та інші, не менш актуальні запитання, давали Сергій Рибалко – Голова Української асоціації виробників картоплі, Ігор Завадський – генеральний директор ТОВ «Солана», Олександр Гурицький – директор аграрного центру «Дукатт».
Цікаве спілкування відбувалося і на науково-практичному семінарі: «Перспективи використання інноваційних агротехнологій в овочівництві та виноградарстві», де йшла мова про ефективне використання та збереження вологи у грунті, використання водорозчинних добрив та інші технологічні питання овочівництва та виноградарства.
В рамках виставки Асоціація «Холодна Логістика України» провела круглий стіл: «Заморозка та охолодження овочів та фруктів».

Представники компаній-учасників дали позитивні відгуки щодо участі та рівня організації й проведення виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2011».

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001