Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

міжнародна
виставка
промислового
овочівництва,
садівництва
та виноградарства

Заказ пригласительныхЗаказ пригласительных Замовлення безкоштовного запрошення

Для економії вашого часу при відвідуванні виставки скористайтесь сервісом замовлення безкоштовного персонального запрошення

Запрошуємо відвідати семінар «АГРОВИКЛИКИ 2018: ВІДВЕРТО ПРО ГОЛОВНЕ» ЗЕМЛЯ, ПОДАТКИ, ЕКСПОРТ.

Дата проведення: 23 лютого 2018 року

Час проведення: 11:00-13:30

Організатори: Юридична фірма ОМП, Міжнародний київський контрактовий ярмарок, Міжнародна виставка «Зернові технології».

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15, конференц-зал № 15 (Вхід 3А).

У програмі заходу:

ЗЕМЕЛЬНЕ ПИТАННЯ 2018. ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ?

 • МОРАТОРІЙ ЗАКІНЧИВСЯ?
 • Стратегія України по державним с/г землям. Порядок надання в оренду державних земель с/г призначення. Нові обмеження по виділенню землі, безкоштовній приватизації;
 • ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. Що очікувати та хто буде розпоряджатися землями державної власності? Зміна повноважень місцевих органів по управлінню земельними ресурсам.
 • ДОГОВОРИ ОРЕНДИ. Основні помилки та рекомендації для їх уникнення та/або усунення.
 • Управління земельним банком: Подвійна реєстрація. Поновлення договорів оренди. Польові дороги. Невитребувані паї. Користування землями померлих осіб та інше.
 • НОВИНИ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ. Врегульовані законодавством питання, щодо яких все одно виникають спори.

ПОДАТКОВІ ВИКЛИКИ 2018- ЯК ДАЛІ ЖИТИ БУДЕМО?

 • АНАЛІЗ ЗМІН до ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ 2018 для аграріїв. Реальні варіанти роботи агропідприємств з урахуванням податкових змін (суть, аналіз, ризики, конкретні пропозиції для податкової оптимізації).
 • ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ
  • Платники, ставки, особливості
  • Проблемні питання визначення землекористувача та сплати плати за землю

РИЗИКИ ВНУТРІШНІХ ТА ЕКСПОРТНИХ ПРОДАЖІВ С/Г ПРОДУКЦІЇ

 • Контракті ризики які є та як уникнути: практичні рекомендації (валюта, порядок розрахунків, логістика транспортування, якість товару, штрафи та інші ризики) включаючи до контрактів по правилам GAFTA та FOSFA).

Доповідачі:

Кирил Левтеров - партнер аграрної та земельної практик Юридичної фірми ОМП. керівник юридичного декпартаменту Служби корпоративної безпеки ((ВАР)

Ігор Огороднійчук - партнер аграрної та земельної практик Юридичної фірми ОМП, автор програми по управлінню земельним банком "Наше поле"

Ірина Павлюк – юрист податкової практики Юридичної фірми ОМП, практикуючий аудитор

Сергій Мірошниченко - юрист аграрної та земельної практик Юридичної фірми ОМП

Анна Драгомирецька - радник з аграрних питань Юридичної фірми ОМП.

 

Вартість участі у семінарі: 500 грн. без ПДВ

Реєстрація на семінар «АГРОВИКЛИКИ 2018: ВІДВЕРТО ПРО ГОЛОВНЕ»

 
 
 
 
 
 

Для реєстрації заповніть форму вище, або зверніться до організаторів за телефонамы +38 044 391 3001, 095 497 6605, або напишіть листа на e-mail: Image ; Image (Галина Брунь, директор з розвитку Юридичної фірми ОМП).

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001