Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

міжнародна
виставка
промислового
овочівництва,
садівництва
та виноградарства

«АгроВесна 2018» стала 10-м ювілейним роком представлення Національної експозиції Франці

«АгроВесна 2018» стала 10-м ювілейним роком представлення Національної експозиції Франції на міжнародних агропромислових виставках, які проводяться ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

«АгроВесна 2018» стала 10-м ювілейним роком представлення Національної експозиції Франції на міжнародних агропромислових виставках, які проводяться ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

В 2008 році французькі компанії вперше під єдиним прапором презентували свої досягнення в аграрній галузі. За цей період загальна виставкова площа компаній в рамках експозицій досягла 5 277 кв. м, а кількість експонентів варіювалася від 12 до 67 компаній.

Цьогорічно в Національній експозиції Франції було представлено 20 компаній загальною виставковою площею 255 кв. м. Серед них: Agronomic, Axiom International, Bioret Agri, «CREDIT AGRICOLE BANK» PJSC, Denis, Euralis Ukraine, Ferotec, FIRSTPELLETS, Grimaud Freres Selection S.A.S., LODI SAS, OTECH, ETS MICHEL PICHON S.A.S, «Renault Ukraine» JSC, Sojam Ukraine LLC, Sommet de l’elevage, Sorghum ID, SPACE,  VIBRAFLOOR, Kuhn Ukraine та PRECIA MOLEN.

Варто відмітити, що компанії презентували різні напрямки діяльності. Це дало можливість відвідувачам вкотре ознайомитися з французькими технологіями в переробці та зберіганні зерна, селекції високоякісного насіннєвого матеріалу, засобах захисту рослин та систем автоматичного зрошення. Особливо широко було представлено технологічні рішення для сектору тваринництва, зокрема: генетика свиней, качок та гусей, технології утримання тварин та виробництва кормів, тощо.

Традиційним став і День Франції «Французький досвід – українські перспективи», який відбувся 22 лютого. Робоча програма івенту включала дві основні панелі: кооперативи – як це працює у Франції та  управління агропідприємствами в умовах змін. До обговорення зазначених питань долучилися експерти з розвитку сільського господарства при Посольстві Франції в Україні, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, експерти профільних асоціацій, ресурсних компаній та керівники аграрних господарств. Проведення заходу такого формату дає можливість не лише поширити міжнародний досвід та перейняти українським виробникам діючі механізми удосконалення аграрного бізнесу, а й долучитися до міжнародної спільноти в обговоренні перспективних ідей та підбору нових тем для дискусій.

То ж, щиро дякуємо команді Посольства Франції в Україні та Агентства Бізнес Франс за плідну спіпрацю та бажаємо всім учасникам виставок високих результатів!

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001