Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

міжнародна
виставка
промислового
овочівництва,
садівництва
та виноградарства

Новини

Пост-реліз виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2012»

Понеділок, 03 грудня 2012, 10:11

21-23 листопада 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася друга спеціалізована виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства «Фрукти. Овочі. Логістика 2012».

Детальніше...

 
 

Не пропустите познавательные мероприятия!

Четвер, 22 листопада 2012, 11:19

There are no translations available.

Деловые мероприятия на выставке «Фрукты. Овощи. Логистика 2012» вызывают большой интерес у посетителей, и вовлекают их в результативную дискуссию с докладчиками. Так, к примеру, на семинаре по фитосанитарной безопасности, были подробно освещены эффективные способы фумигации и представлена новая разработка российских коллег – активный сотовый фумигатор СГФМ – 2, который вызвал большой интерес у слушателей.

Детальніше...

 
 

Вторая международная выставка «фрукты. Овощи. Логистика» начала свою работу

Четвер, 22 листопада 2012, 08:30

There are no translations available.

С 21 ноября в Киеве начала свою работу 2-я международная выставка высокотехнологического овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства  «Фрукты. Овощи. Логистика  2012».

Детальніше...

 
 

ТОВ «Рійк Цваан Україна» на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2012»

Середа, 31 жовтня 2012, 10:20

ТОВ Рійк Цваан Україна

ТОВ «Рійк Цваан Україна» - дочірнє представництво всесвітньовідомої голландської селекційно-насіннєвої компанії «RIJK ZWAAN».

Компанія «Рійк Цваан» розпочала свою діяльність в Україні  в 1998 році, а в 2000 - відкрила дочірнє представництво  ТОВ «Рійк Цваан Україна». За цей досить короткий, але разом із тим плідний проміжок часу колективу «Рійк Цваан Україна» вдалося досягти вагомих результатів та добре зарекомендувати себе на ринку професійного насіння овочів і зайняти гідне місце серед провідних насіннєвих компаній.

Детальніше...

 
 

Сторінка 41 з 49

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001