Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

міжнародна
виставка
промислового
овочівництва,
садівництва
та виноградарства

Новини

Присяжнюк: Українські овочі завойовують іноземні ринки

Вівторок, 14 травня 2013, 15:48

There are no translations available.

Протягом останніх двох років на полицях вітчизняних магазинів усе рідше можна побачити імпортні овочі. Вітчизняні ж, натомість, не тільки задовольняють попит українців, а й активно завойовують іноземні ринки. Так, за перших три місяці 2013 року експорт картоплі збільшився майже у 5,5 разів, помідорів – у 1,5, капусти – майже у 2, моркви, буряків, редьки, селери та ріпи – у 75, а цибулі – у рекордних 127 разів. Тож виробники не тільки успішно просувають овочеву вітчизняну продукцію за кордон, а й отримують прибутки. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 
 

Пост-реліз виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2013»

Четвер, 04 квітня 2013, 14:32

Шановні пані та панове !

Повідомляємо Вам, що наступна 4 виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» відбудеться 11 – 13 лютого 2014 року. Перегляд строків проведення виставки був обумовлений, в першу чергу, рішенням виставкової Ради про перенесення строків проведення виставки «ІнтерАГРО» на жовтень – листопад 2013 року. І з цього моменту виставка «ІнтерАГРО» буде позиціонуватись як виставка виробників сільськогосподарської техніки.

Цьогорічна виставка «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулася в рамках виставки «Зернові технології 2013». Але не дивлячись на це, всі компанії, що взяли в ній участь залишилися задоволені результатами. 16 534 відвідувача - один з головних позитивних результатів виставок, що відбулися 12-14 лютого 2013 року.

Детальніше...

 
 

Представляємо ПП «БТУ-Центр»

Четвер, 28 лютого 2013, 00:00

There are no translations available.

Київський міжнародний контрактовий ярмарок представляє учасника виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2014» - ПП «БТУ-Центр»

Наше підприємство ПП «БТУ-Центр» працює на ринку України більше 10 років. З кожним роком попит на біопродукцію зростає. І це не дивно. Адже головне для людини – це здоров’я. Його не купиш, навіть маючи значні кошти. А от зберегти здоров’я, підтримати його можна, якщо вести здоровий спосіб життя. Для цього потрібно споживати екологічно чисту, не оброблену хімікатами сільськогосподарську продукцію. Виростити її Вам допоможуть наші біопрепарати.

Детальніше...

 
 

Представляємо ТОВ «Український Аграрний Ресурс»

Четвер, 28 лютого 2013, 00:00

There are no translations available.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Український Аграрний Ресурс» - компанія, що займається розробкою та виробництвом рідких комплексних мікродобрив «РОСТОК». Виготовляються добрива за сучасними європейськими технологіями та містять легкозасвоювані мікроелементи у формі хелатів на основі етилендиамінтетраоцтової кислоти (ЕDТА) – найбільш перспективної з біологічної точки зору для створення високоефективних комплексних мікродобрив.

Детальніше...

 
 

Сторінка 40 з 49

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001