Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

міжнародна
виставка
промислового
овочівництва,
садівництва
та виноградарства

Відновлювана енергія з обрізків та викорчуваних багаторічних аграрних насаджень

Всеукраїнський воркшоп
«Відновлювана енергія з обрізків та викорчуваних багаторічних аграрних насаджень: розвиток виробничих ланцюгів як крок до економічної і екологічної ефективності»

22 лютого 2018 р., 10:00–14:00

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №3, конф.-зал №15, 2 пов., вхід 3А

Міжнародний проект «up_Running» в рамках програми наукового та інноваційного співробітництва Європейського Союзу HORIZON 2020 сприяє розвитку та поширенню технологій біоенергетичної утилізації деревини від обрізки та викорчовування виноградних, оливкових та плодових насаджень.

Україна була обрана одним із стратегічних партнерів, оскільки має велику щільність насаджень плодових дерев і виноградників, а отже і потенціал використання відходів виробництва для теплової енергії.

Всеукраїнський воркшоп має на меті висвітлення інформації щодо проміжних результатів проекту: презентація існуючих виробничих ланцюгів, бізнес моделей та найкращих кейсів, та обговорення потенційних можливостей безпосередньо із зацікавленими сторонами: фермерами-садоводами, сервісними компаніями та споживачами енергії.

ПРОГРАМА (попередня)

Час

Доповідач

Тема

09:30-10:00

Реєстрація учасників, вітальна кава

10:00-10:15

Вітання учасників

10:15–10:30

Юрій Хоменко

Начальник управління технічної політики в АПК, Міністерство аграрної політики та продовольства України(tbc)

Представник Держенергоефективності*

* Запрошений

Вітальне слово та Доповідь (назву буде уточнено)

Вітальне слово та Доповідь (назву буде уточнено)

10:30-10:50

Тетяна Желєзна

Біоенергетична асоціація України

НТЦ «Біомаса»

 

Вітальне слово та доповідь:

Аналіз сектору використання відходів від обрізки та видалення багаторічних сільськогосподарських насаджень в енергетичних цілях в Україні

10:50-11:20

Алла Кравченко

УКАБ

Проект up_Running: основні результати роботи проекту

11:20-11:40

Олександр Донченко

УКАБ

Семен Драгнєв

НТЦ «Біомаса»

Обсерваторія: можливості для співпраці та досліджень

11:40-12:00

Семен Драгнєв

НТЦ «Біомаса»

Ланцюжки використання деревної біомаси від обрізки та викорчовування насаджень в енергетичних цілях в умовах України: практичні кейси

12:00-12.20

Олена Ковтун

УКАБ

Перспективи впровадження очікуваних результатів проекту: можливості для навчання та консалтингу в Україні

12:30-13:00

Обговорення. Підведення підсумків.

13:00-14:00

Ланч. Спілкування між учасниками

Участь у воркшопі безкоштовна за умов попередньої реєстрації на сайті проекту: https://goo.gl/trpxWJ

Додаткова інформація на сайті проекту: http://ua.up-running.eu/

Контактні особи:
Тетяна Желєзна Image
Алла Кравченко Image
Телефон 097-0304533

 

Цей проект отримав фінансування від дослідницької та інноваційної програми Європейського Союзу Горизонт 2020 в рамках угоди про надання гранту № 691748.

Автори публікації відповідальні за її зміст. Європейський Союз не несе відповідальності за будь-яке використання представленої інформації.

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001