Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Українці відвертають носи від імпортних фруктів

There are no translations available.

Українці відвертають носи від імпортних фруктів. Принаймні, влітку. Обсяги продажу апельсинів, лимонів або бананів скоротилися в рази.
Між тим, щонайменше, удвічі дорожчу полуницю або черешню набирають кілограмами. А вони все не дешевшають - за останній тиждень ягоди зросли у ціні на 20 відсотків. Через погану погоду.Закордонних вітамінів українці наїлися взимку. Приміром, споживання бананів скоротилось майже в 5 разів. І це попри те, що вони зараз дешевшають. Натомість, полуницю яка через дощі у вартості додає – купують активніше. Отже, саме ягоди наразі є фаворитами ринку.

Для чого купляти зараз банани? Це що зима? Якщо повно ягід. Та ж сама черниця, в якій магнію повно.

Ягоди цьогоріч - розкіш. За стаканчик чорниці правлять від 8 гривень. Півлітра - вдвічі дорожче. Винна посуха. Урожай видався малий.

"Питають багато. Говорять, що дуже дорого. Але ж це дуже добре для зору. І від розладів", - каже журналісту телеканалу UBR Галина, продавець.

Отой розлад від цінників і настає, скаржаться покупці. Приміром, за 400 грамів лісової суниці просять 20 гривень. Далі ціни тільки зростатимуть - бо закінчується сезон.

"Беруть по 3-4 банки, беруть на зиму заморожують. Тому що діткам маленьким беруть в основному. Таким до року. Їм дають по капочці", - пояснює Олена, продавець.

Полуниця взагалі б’є цінові рекорди - до 30 гривень за кілограм. На ринку кажуть, вона може подешевшати хіба що на 10 гривень.

"В минулому році було більше. Це було десь 50 гривень вартість. Ну в деяких районах Києва вона була ще вище. Минулого року був трохи нижчий врожай. І не було таких значних налагоджених поставок тієї ж турецької полуниці", - пояснює Олександр Соколов, аналітик аграрних ринків.

Менший попит - на абрикоси. Вітчизняних на базарі ще немає. Ціни на закордонні - зависокі - 35 гривень за кіло. Через тиждень сонячні фрукти коштуватимуть значно дешевше.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс
Автор: Наталья Яровенчук

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001