Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Розпочали свою роботу найбільші зимові сільськогосподарські виставки «Зернові технології 2014», «Agro Animal Show 2014» та «Фрукти. Овочі. Логістика 2014».

11 лютого розпочали свою продуктивну роботу міжнародні виставки: інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2014», ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2014» та високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва та виноградарства «Фрукти. Овочі. Логістика 2014»!

Виставки проходять у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б.

В роботі виставок беруть участь близько 500 провідних компаній, в тому числі 158 іноземних з 19 країн світу: Австрії, Бельгії, Білорусі, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Кореї, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції та Швеції.

Особливістю даних виставок є те, що тут можна обрати все необхідне до початку нового аграрного сезону.

Так, для фахівців зернового господарства широко представлені сільськогосподарська техніка та обладнання, технології для виробництва зернової продукції, обладнання для зберігання та переробки зернових і олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів і хлібоприймальних пунктів, борошномельної, круп'яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання.

Для тих, хто професійно займається тваринництвом та птахівництвом, сформована експозиція, яка включає техніку та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, новітні науково-технічні розробки для господарств, різних за розміром та формою власності.

Величезне різноманіття насіннєвого матеріалу, технології післязбиральної доробки, транспортування, зберігання і пакування продукції, обладнання для зрошення, крапельного та мікрозрошення – все це чекає на фахівців плодоовочевого сектору. Новими експозиціями представлені:

  • технології закритого ґрунту,
  • виробництво екологічно безпечної продукції,
  • технології ягідного бізнесу.

Організатор виставки – ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

В церемонії офіційного відкриття взяли участь: заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Сень Олександр Васильович; Його Високоповажність пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні; ЇЇ Високоповажність пані Мерете Юль, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні; пан доктор Ансгар Ашфальк, керівник відділу з питань продовольства, сільського господарства, захисту прав споживачів та охорони навколишнього середовища при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні; Його Високоповажність пан Трой Лулашник, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні; пан Ян Фролло де Керлівіо, Торговий Радник при Посольстві Франції в Україні, директор УБІФРАНС Україна, та голова товариства з обмеженою відповідальністю «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович.

На церемонії офіційного відкриття голова ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович відзначив, що виставки «Agro Animal Show», «Зернові технології» та «Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільш масштабні в Україні виставкові проекти з тваринництва, рослинництва та овочівництва, які отримали міжнародне визнання і репутацію виставок нового європейського формату.

Вони сьогодні входять до переліку пріоритетних аграрних виставок провідних аграрних країн світу, серед яких Франція, Німеччина, Нідерланди, Данія і Канада, які представили на виставках свої національні експозиції.

Сень Олександр Васильович, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, зазначив, що напрямки, які демонструються сьогодні на виставках співпадають з напрямками визначеними з напрямки розвитку аграрного сектору, які поставив перед нами Президент України. «Я думаю, що всі присутні сьогодні відмітили, що йдуть перші години виставки, а відвідувачів вже досить багато. Це наші сільгоспвиробники, які, як відомо, дарма часу не витрачають, і приїжджають на виставки працювати  та обирати оптимальні технології. Тому вже з перших годин можна відзначити, що виставки дуже успішні для сільгоспвиробників».

Ознайомтесь та оберіть найкраще для успішного розвитку та прибуткової роботи аграрного підприємства на міжнародних виставках «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика»! Нагадуємо, що вони проходять з 11 по 13 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул.Салютна, 2-Б).

Режим роботи: з 9:00 до 17:00 (вхід для відвідувачів до 16:30).
Вхід на виставку безкоштовний.

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Генеральний інформаційний партнер


Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001