Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

міжнародна
виставка
промислового
овочівництва,
садівництва
та виноградарства

КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ LABYRINTH - ЗБЕРЕЖЕМО КОЖНУ КРАПЛЮ ВОДИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ЛЮДСТВА

Запрошуємо відвідати виставковий стенд вітчизняного  виробника стрічок крапельного поливу під торговими марками LABYRINTH та GARDEN TOOLS, і спрей зрошення модифікації «ТУМАН».

Крапельний полив набуває все більшого поширення як у всьому світі, так і в Україні. На сьогоднішній день крапельне зрошення є одним з найбільш ефективних і економічних способів поливу при вирощуванні сільськогосподарських і декоративних культур в польових умовах, в теплицях, на присадибних ділянках, в ландшафтному дизайні.

Системи крапельного поливу мають ряд переваг, які неможливо реалізувати іншими системами або способами поливу. Основною перевагою є можливість подачі води, поживних речовин і засобів захисту рослин безпосередньо в прикореневу зону вирощуваних культур, завдяки чому до мінімуму скорочується витрата води, внесених добрив і електроенергії.  Також однією з найважливіших переваг є зниження ризику зараження рослин, так як цей спосіб не допускає утворення крапель води на листках, які сприяють поширенню захворювань.

Полив сільськогосподарських культур звичайними способами в умовах присадибного або фермерського господарства завжди був досить трудомістким процесом, віднімаючим багато часу і сил, обмеженим у можливостях, нераціональним і часто недостатньо ефективним. Особливе значення має раціональне використання води в районах з посушливих кліматом, а також в районах з обмеженими водними ресурсами. При використанні стандартних систем поливу грунт зрошується і насичується водою з надлишком або в недостатньому обсязі, що для деяких культур неприйнятно; немає можливості раціонального внесення поживних речовин; також рослини можуть отримувати термічні опіки. Крапельне зрошення зберігає структуру ґрунту, її аерацію: не утворюється ґрунтова кірка, виключається ризик замулення грунту, тому коренева система розвивається рівномірно і не відчуває дефіциту кисню. Скорочується зростання бур'янів. Міжряддя залишаються сухими, що полегшує догляд. Простота складання, експлуатації та ремонту. Все це скорочує трудовитрати і збільшує врожайність. Використання систем крапельного зрошення є найбільш прогресивним, раціональним, економічним, високоефективним способом поливу, володіє зручністю і функціональністю, і не вимагає великих професійних знань і навичок.

Стрічка спрей-зрошення SILVER RAIN забезпечує полив методом поверхневого дощування, імітуючи туман над ділянкою поливу. Не вимагає високого тиску води. Зрошення відбувається рівномірно по всій площі ділянки. Дозволяє вносити добрива і засоби захисту рослин безпосередньо через систему зрошення, забезпечуючи рівномірне підживлення.

Наш стенд: 2A543

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001