Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

18-20 лютого 2020

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Компанія Енза Заден (Enza Zaden) на виставці «Фрукти. Овочі. Логістика 2012»

Київський міжнародний контрактовий ярмарок - генеральний організатор виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2012» представляє учасника виставки - компанію Enza Zaden (Нідерланди).Компанія Енза Заден (Enza Zaden) заснована у 1938 році і з тих пір успішно і динамічно розвивається, здійснюючи свою діяльність на ринку насіння овочевих культур. За цей час компанія увійшла до п'ятірки найбільших світових виробників.

Компанія здійснює селекцію, виробництво і продаж насіння овочевих культур в понад 90 країнах світу. Асортимент Енза Заден налічує понад 800 сортів і гібридів. Традиційно сильні напрямки селекції компанії (томати, перець, огірки і салати) доповнюються новими пропозиціями для закритого та відкритого грунту, а саме дині, цибулі, цвітної капусти, зеленних культур.

Багатий селекційний матеріал і тісний контакт із споживачами дозволяють створювати саме ті сорти та гібриди, які максимально відповідають стандартам і вимогам овочівників, з урахуванням виробничих умов тих областей і регіонів, для яких вони призначаються. Інноваційні рішення в селекції і виробництві дозволили отримати високоякісне насіння, з якого можна виростити смачні і корисні овочі найвищої якості.

Компанія Енза Заден дуже дбайливо ставиться до збереження генофонду культур, які були у виробництві компанії, зберігаючи та примножуючи кращі якості овочевих культур, що принесли компанії всесвітню популярність.

Весь асортимент сортів і гібридів Енза Заден - це насіння, що вироблене способом органічного землеробства. Засновуючи свою діяльність на його базових принципах (збереження біологічного різноманіття, екологічна наступність і екологічна чистота), спеціалізоване підприємство у складі Енза Заден - Vitalis Biologische Zaden BV (Віталіс, м. Ворст, Нідерланди) функціонує, використовуючи найсучасніші технології виробництва і стандарти якості в виробництві насіння для органічного землеробства. В даний час фірма Віталіс є світовим лідером з виробництва та маркетингу цього насіння.

Використовуючи розвинену міжнародну дистриб'юторську мережу і експортну систему компанія Енза Заден постачає насіння виробникам органічної продукції в усіх куточках земної кулі.

Зустрітися з представниками компанії Енза Заден Ви будете мати можливість 21 - 23 листопада 2012 року на спеціалізованій виставці промислового садівництва, виноградарства та високотехнологічного овочівництва «Фрукти. Овочі. Логістика 2012» (ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м.Нивки, вул. Салютна, 2-б, м. Київ).
Більш детальну інформацію про компанію Енза Заден і асортимент її продукції можна отримати на сайті www.enzazaden.com

 

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001