Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Головні аграрні події - виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» відкрили новий сільськогосподарський сезон в Україні!

Сьогодні, 15 лютого 2017 року, в Києві відкрились головні міжнародні  сільськогосподарські виставки України «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які проходять у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б).

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставка проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Учасниками виставок цього року стали 500 провідних компаній з 23 країн на площі 28 000 кв.м. А такі країни як: Франція, Німеччина, Австрія, Чехія, Велика Британія, Нідерланди, Данія представлені Національними експозиціями.

У церемонії урочистого відкриття виставок взяли участь високоповажні гості.

Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович зазначив: «В порівнянні з минулим роком площі виставок збільшились на 40%. Це свідчить про динамічний розвиток як самих виставок, так і аграрного ринку України в цілому».

Міністр аграрної політики та продовольства Кутовий Тарас Вікторович привітав учасників та гостей з початком виставок: «Бажаю всім плідних виставок. Маю надію, що всі експоненти будуть задоволені участю у виставках та отримають багато нових контактів, а  їх прибутки будуть зростати на фоні росту українського агропромислового комплексу».

Міністр сільського господарства чеської республіки Пан Маріан Юречка розповів про  співробітництво між нашими країнами: «Чеська республіка і Україна – давні партнери. На виставці представлений цілий ряд чеських сільськогосподарських компаній, які готові запропонувати як сучасні технології, так і свою співпрацю».

Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пан Ернст Райхель про масштабність німецької експозиції:  «Ми пишаємось тим, що Німеччину на виставці представляють 36 компаній – це найбільший національний павільйон на цій виставці».

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди В Україні Пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер відмітив постійну участь Королівства Нідерланди у виставках: «Я радий бути присутнім вже вчетверте на такому масштабному заході. Виставка проводиться всьоме і так само  всьоме наш павільйон представлений на ній. Наші учасники пропонують «розумне господарювання», яке ми представимо на нашому форумі, що проводиться в перший день виставки».

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Пані Джудіт Гоф з радістю зауважила: «Мені приємно, що з кожним роком кількість наших компаній на виставці зростає. Зазначу, що британське сільське господарство має що запропонувати, адже воно дуже розвинене та високотехнологічне. Велика Британія є центром з якості сільськогосподарських технологій. Бажаю всім результативної виставки».

Заступник Голови Місії при Посольстві Королівства Данія в Україні Єва Марія Фріда Барльозе відмітила важливість виставки: «Національний павільйон Данії представлений всьоме, учасниками якого є 9 компаній. Масштаби виставки свідчать про важливість виставки для фахівців сільського господарства. Ми раді, що датські компанії проявляють все більший інтерес до сільського господарства України. Данія – один із найбільших інвесторів в сільське господарство України».

Торговельний радник, Директор Business France в Україні Пан Алексі Струве з радістю відмітив постійну участь Франціі у виставках: «Французькі підприємства є постійними учасниками виставки, для нас це вже традиція. Дуже важливо, що з кожним роком все більше і більше  зарубіжних павільйонів, країн-учасниць, виставка зростає, зростає кількість бізнес-заходів, а це означає, що виставка стає все більш міжнародною».

Торговельний Радник при Посольстві Австрії в Україні Пан Германн Ортнер був радий представити участь австрійського національного павільйону: «Австрійські компанії вже давно представлені на ринку України. Австрія – п’ята країна за розміром інвестицій в сільське господарство України. Сьогодні ми раді представити вперше на виставці національний павільйон Австрії, учасники якого представлять сучасні технології сільського господарства і тваринництва».

Під час виставок буде реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надасть можливість  операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  назрілих проблем.

Програма заходів

Нагадуємо, що виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» будуть проходити з 15 по 17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Завітайте у ці дні на міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» та отримайте все необхідне до початку нового аграрного сезону!

Час роботи виставок: з 9:00 до 17:00 (вхід відвідувачів до 16:30).

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Програма заходів виставки будується, в першу чергу, на запитах відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

З метою створення на сайті графіка проведення заходів, організаторами яких є  окремі компанії або група компаній, просимо надсилати на адресу Image дати та тематику заходів, які Ви плануєте провести у 2015 році. Цей графік буде розміщений на сторінці з інформацією для відвідувачів.

Також просимо інформувати дирекцію виставки про заходи, які Ви плануєте провести в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» 10 - 12 лютого 2016 року.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001