Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Заходи від партнерів ІнтерАгроКомплекс 2015: дні поля компаній «Агротемп», «Соєвий вік» та «Брусвяна»

Дирекція виставки ІнтерАГРО Комплекс 2015 інформує Вас про  заходи, що будуть проведені нашими партнерами  у серпні 2015 року.

Дні поля  від компаній  «Агротемп», «Соєвий вік»,  «Брусвяна»

 

14 серпня 2015

День Поля: «Ефективність в Темпі»

Є речі, які краще  хоч один  раз побачити: диско лапова борона DRACULA 400 – вперше в Україні! І багато іншої техніки в польових умовах.

День поля: «Парад нових ліній сої»

створених компанією «Соєвий вік»  разом з іноземною селекцією.Презентація  нових  ліній сої. Урожай 7 т/га - це реально!

Щорічний семінар «Ремонтантна малина в Україні – 2015»

Також відбудеться День відкритих дверей для торгівельних організацій.

Місце проведення:на полях ТОВ «Інтерагроінвест-2007». Київська обл.,Обухівський р-н.,м.Обухів Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Окружна, Демонстраційне поле "Соєвий вік" №14 Місце проведення: на території розсадника Брусвяна

Організатори: Компанія Агро-Темп ТОВ

Тел./факс: 044 520 96 96

e-mail: Image

Організатори: Соєвий вік ТОВ

Тел./факс: 0522 36 55 50, 36 55 51, 050 487 00 64, 067 504 12 29

e-mail: Image

Організатори: Брусвяна ТОВ

Тел./факс:067 411 36 84,067 508 43 66

e-mail: brusvyanа@ukr.net

Детальніше:www.agro-temp.com.ua Детальніше:www.soya-ua.com Детальніше:www.brusvyana.com.ua

 

Запрошення на День Поля компанії Агро Тепм

З 27 по 29 жовтня 2015 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул..Салютна 2 Б) відбудеться міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та  комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАгро Комплекс»!

Увагу учасників та відвідувачів буде акцентовано на питаннях підвищення економічної ефективності агробізнесу за рахунок широкого впровадження інноваційних технологій ведення агропромислового виробництва.

Вперше в рамках виставки відбудеться Міжнародний агротехнологічний форум:

«Управління врожайністю в скланих економічних умовах. Кукурудза і соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки».

В рамках форуму відбудуться конференції, семінари для фахівців галузі у 2 секціях: «Міжнародній день кукурудзи», «Міжнародний день сої».

Також до Вашої уваги міжнародна конференція на тему: «Економічна ефективність енергозберігаючої та ресурсозберігаючої технології  Strip-till в   різних агрокліматичних зонах України».

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Програма заходів виставки будується, в першу чергу, на запитах відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

З метою створення на сайті графіка проведення заходів, організаторами яких є  окремі компанії або група компаній, просимо надсилати на адресу Image дати та тематику заходів, які Ви плануєте провести у 2015 році. Цей графік буде розміщений на сторінці з інформацією для відвідувачів.

Також просимо інформувати дирекцію виставки про заходи, які Ви плануєте провести в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» 10 - 12 лютого 2016 року.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001