Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Семінар: «Аграрна податкова революція. Наслідки та перспективи»

11 лютого 2016 року, в рамках міжнародної виставки Фрукти. Овочі. Логістика відбудеться семінар: «Аграрна податкова революція. Наслідки та перспективи».

Місце проведення: павільйон № 3, конференц-зал № 1.

Участь у семінарі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Image , Image ;

Тел. факс: +38 044 391 3001

Програма:

I. ЩОДО СПЕЦ. ПДВ

1.1.Зміни щодо розподілу спец. ПДВ: аналіз, наслідки. Рахунки сільськогосподарських підприємств.

1.2.Податковий кредит: розподіл.

1.3.Постачання самостійно виготовлених товарів

1.4.Експорт, імпорт зернових.

II. ЄДИНИЙ ПОДАТОК ЧЕТВЕРТА ГРУПА

2.1.База оподаткування, ставки.

2.2.Орендна плата за землю, реєстрація права оренди для цілей «податкових пільг».

III. ПДФО, ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

3.1.Огляд основних змін

IV. РЕЕСТРАЦІЯ ПРАВА ОРЕНДИ – НОВІ ПРАВИЛА ГРИ В 2016 РОЦІ:

4.1.Розширення кола суб’єктів державної реєстрації прав оренди на земельні ділянки.

4.2.Новинки процедурних моментів реєстрації. Як уникнути відмови?

4.3.Безкарність дій державних реєстраторів закінчується: нова процедура оскарження дій або бездіяльності державних реєстраторів. Як стягнути шкоду завдану державним реєстратором у зв’язку із незаконними діями або бездіяльністю?

V. ПРОГРАМА УПРАВЛІННЯ ОРЕНДОВАНИМИ ЗЕМЛЯМИ «НАШЕ ПОЛЕ».

Доповідачі:

Андріана Мартинів – юрист Юридичної фірми ОМП, експерт Аналітичної платформи АПК, експерт групи Податкова реформа Реанімаційного пакету реформ.

Вікторія Кіпріянова - юрист Юридичної фірми ОМП, експерт Аналітичної платформи АПК.

Організатор: Юридична компанія ОМП

За детальною інформацією та щодо умов реєстрації на конференцію звертайтеся, будь ласка, до організаторів – Юридичної фірми ОМП:

Image , Image ;

+38 044 391 3001

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Програма заходів виставки будується, в першу чергу, на запитах відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

З метою створення на сайті графіка проведення заходів, організаторами яких є  окремі компанії або група компаній, просимо надсилати на адресу Image дати та тематику заходів, які Ви плануєте провести у 2015 році. Цей графік буде розміщений на сторінці з інформацією для відвідувачів.

Також просимо інформувати дирекцію виставки про заходи, які Ви плануєте провести в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» 10 - 12 лютого 2016 року.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001