Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Найбільші агропромислові виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» відкрили новий сільськогосподарський сезон в Україні!

Cьогодні, 10 лютого 2016 року, в Києві відкрились головні міжнародні  сільськогосподарські виставки України «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які проходять у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б).

В роботі виставок цього річ беруть участь близько 500 компаній, серед яких 125 зарубіжних з України та 19 країн світу. Експозиція виставок складає близько 21 000 кв.м.

У церемонії урочистого відкриття виставок взяли участь високоповажні гості: Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України  з питань європейської інтеграції Рутицька Владислава Валеріївна,  Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович, надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди В Україні Пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, Надзвичайний i Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Пан Крістіан Донс Крістенсен, Торговельний радник, Директор Business France в Україні Пан Алексі Струве,  Радник з  питань економіки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пані Ірина Кернер, Перший секретар з питань енергетики та комерції  Посольства  Великої Британії в Україні Пані Кріна Лавері.

Підтримку в організації та підготовці  виставок надали відомі вітчизняні і зарубіжні  установи, компанії та організації, зокрема Міністерство аграрної політики та продовольства України, Українська аграрна конфедерація, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Німецька асоціація виробників сільськогосподарської техніки VDMA, виставкова компанія з Німеччини IFWexpo Heidelberg GmbH, Французька агенція з міжнародного розвитку підприємств Business France, уряди Франції,  Німеччини, Данії, Чехії, Нідерландів та  Великої Британії.

Заходи організовано компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Під час церемонії офіційного відкриття Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович привітав учасників та гостей з початком роботи виставок: «Шановні пані та панове, дорогі друзі, сьогодні ми відкриваємо міжнародні аграрні виставки «Агро Animal Show», «Зернові технології» та «Фрукти. Овочі. Логістика». У виставках цього року беруть участь понад 500 провідних компаній з 19 країн світу. Експозиції виставок розташовані у трьох павільйонах та відкритому майданчику виставкового центру. Метою проведення виставок є надання допомоги сільськогосподарським підприємствам України у впровадженні досягнень світового технічного прогресу, передових технік і технологій при вирощуванні худоби, птиці, вирощуванні зернових культур, овочів і фруктів».

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Рутицька Владислава Валеріївна, привітала організаторів, учасників та гостей виставок зі стартом виставкових заходів і додала: «Хочу зазначити, що проведення наших національних виставок, присвячених сільському господарству, є дуже великим кроком в розвитку аграрного сектору.  По-перше, такі виставки дають можливість якісно налагодити співпрацю між аграріями і компаніями, по-друге – це платформа для заключення контрактів міжнародного рівня, які вже сьогодні будуть підписані. А також виставки «Agro Animal Show», «Зернові технології» та «Фрукти.Овочі.Логістика» показують всім нам, яким у майбутньому буде наш аграрний сектор».

Протягом трьох  днів роботи виставок відбуватимуться численні семінари, конференції, круглі столи, майстер-класи, серед яких:

  • День Франції в Україні, присвячений  питанням насінництва та виробництва товарної кукурудзи і використання цієї культури як основи у виробництві високоефективних та якісних кормів для тваринництва. Організаторами заходу є   Посольство Франції в Україні, Агентство Бізнес - Франс, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Національна французька федерація виробників насіння кукурудзи та сорго FNPSMS.
  • Британсько-український агробізнес - форум: «Агробізнес майбутнього: інновації та підвищення ефективності», організаторами якого є Посольство Великої Британії в Україні, Український клуб аграрного бізнесу, компанія Baker Tilly.
  • VII Голландсько-український агробізнес-форум: «Як досягти рентабельності картоплярства в нинішніх економічних реаліях», організаторами якого є  Посольство Королівства Нідерланди в Україні, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», агентство «AgriEvent», компанія  «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
  • Оголошення переможців всеукраїнського конкурсу  кращих брендів ресурсного забезпечення агропромислового комплексу   «Агробренд 2016».
  • Міжнародні семінари: «Інше молоко. Ефективна інвестиція в молочне козівництво», організатором якого є компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»,   та  «Ефективність  виробництва  у молочному скотарстві» - організатор ГК «АгроВет Атлантик»;
  • Круглий стіл: «Ягідний ринок України. Секрети успіху». Організатори: УкрАгроКонсалт, компанія «Брусвяна»;
  • Семінар-практикум: «Як заробляти на вирощуванні овочів?». Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовия ярмарок», компанія «Професійне насіння» - офіційний представник в Україні брендів -  Nong Woo Bio (Південна Корея), United Genetics (США), Wing Seed (Нідерланди) та інших;
  • 6-й науково-практичний семінар «Фактори відродження українського кролівництва». Тема семінару: «Повні схеми профілактики та лікування кролів у домашніх умовах від окролу до забою». Організатор: ТОВ «ВЕТЕКО»;
  • Міжнародна відео-Skype-конференція: «Людина. Грунт. Трактор. Врожай». Організатор: НВЦ «Консіма»;
  • Семінар «Соя, сорго – підвищення ефективності сільського господарства України». Організатори: Українська асоціація виробників і переробників сої;  ТОВ «Науково-виробниче товариство «УКРСОРГО», Інститут тваринництва НААНУ та багато інших.

Завітайте у ці дні на міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» та отримайте все необхідне до початку нового аграрного сезону!

Нагадуємо, що виставки проходять з 10 до 12 лютого 2016 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул.Салютна, 2 б).

Час роботи виставок: з 9:00 до 17:00 (вхід відвідувачів до 16:30).

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Програма заходів виставки будується, в першу чергу, на запитах відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

З метою створення на сайті графіка проведення заходів, організаторами яких є  окремі компанії або група компаній, просимо надсилати на адресу Image дати та тематику заходів, які Ви плануєте провести у 2015 році. Цей графік буде розміщений на сторінці з інформацією для відвідувачів.

Також просимо інформувати дирекцію виставки про заходи, які Ви плануєте провести в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» 10 - 12 лютого 2016 року.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001