Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Відбувся VI Голландсько-український агробізнес форум «Підвищення рентабельності українського картоплярства»

12 лютого, в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2015» відбувся VI Голландсько-український агробізнес форум «Підвищення рентабельності українського картоплярства», організований спільно асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу»(УКАБ), Посольством Королівства Нідерландів в Україні, асоціацією виробників картоплі та агенцією AgriEvent за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку.

Головною метою заходу стало обговорення поточного стану ринку картоплі та перспектив розвитку у 2015 році. У роботі конференції взяли участь понад 100 представників аграрних компаній та холдингів, ресурсних компаній, консалтингових та юридичних фірм.

На заході розглядалися  найактуальніші питання ринку картоплі в Україні: глобальний погляд на сектор виробництва картоплі, стратегія Нідерландів як можливий приклад для України, труднощі 2014 року як виклик для виробника картоплі(погодні умови, вартість виробництва, особливості сезону), додаткова вартість та особливості виробництва картоплі для реалізації в митому і упакованому вигляді, особливості виробництва і маркетингу столової картоплі в Нідерландах, тенденції на ринку ЄС, загальні вимоги до картоплі для реалізації в супермаркетах та умови роботи з роздрібними мережами, ефективна співпраця в секторі виробництва і реалізації картоплі, різні види логістичних ланцюжків, їх учасники (роздріб і переробка) та актуальні зовнішні фактори (політичні та економічні).

«Україна має всі передумови, щоб бути одним зі світових лідерів з виробництва та зовнішньої торгівлі картоплею. Разом з тим, відсутність формальних та неформальних правил гри в секторі картоплярства та домінування «лопатного» способу вирощування картоплі, з однієї сторони, забезпечує наших громадян доступною харчовою продукцією, а з іншої, - заперечує будь-які надії на поступове завоювання Україною статусу світового лідера на ринку картоплі. Тому ентузіастам розвитку картоплярства в Україні необхідно брати ініціативу в свої руки та формувати стратегію виведення сектору на міжнародний рівень. Даний форум якраз покликаний стати відповідною платформою», - зазначив генеральний директор УКАБ Тарас Висоцький.

«Без експорту та переробних потужностей український сектор виробництва картоплі є занадто вразливим до коливань цін на внутрішньому ринку. Хороші підприємці повинні виробляти якісну картоплю за низькими цінами, аби диверсифікувати свої ризики», - повідомив радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Еверт Ян Краєнбрінк.

Президент Консорціуму «Плюс» Герман Вермеєр під час своєї презентації на прикладі стратегії Нідерландів у секторі виробництва картоплі надав Україні практичні поради щодо подальшого розвитку галузі.

«Я хотів би поділитися голландським досвідом співпраці державного і приватного секторів, завдяки чому картопляний сектор в Нідерландах лідирує за показниками якості і собівартості. Також хочу ознайомити аудиторію з нашим досвідом ведення проектів з точного землеробства та проекту Skylark, які фінансуються за рахунок державних і приватних коштів. На мою думку, наразі перед Україною стоїть завдання реформувати державну галузь з метою поліпшення співпраці між державним і приватним секторами», - повідомив Герман Вермеєр.

Директор підприємства «Вімал» Сергій Самоненко ознайомив учасників форуму із ситуацією на ринку крохмалю в Україні, а представник «Агрімент Інтернешнл» Рене Оустевехел розповів про засадиефективної співпраці в секторі виробництва і реалізації картоплі.

«На початку 2013 року в ЄС було відмінено дотацію на виробництво картопляного крохмалю, завдяки чому виробники країн Європейського Союзу та України опинилися в рівних умовах. Імпорт крохмалю до України за січень-листопад 2014 року зменшився по відношенню до аналогічного періоду 2013 року на 73% і, відповідно, українські виробники мають перспективи щодо нарощування обсягів експортних поставок до ЄС в рамках автономного торговельного преференційного режиму(АТПР) за умови, що їхня продукція буде відповідати вимогам якості та безпечності ЄС», - прокоментував Сергій Самоненко.

«Для того, щоб оцінити можливості для ведення бізнесу в українському картопляному секторі, варто залишатися в курсі поточних подій. Володіння інформацією про ситуацію на перехідних і розвинених ринках допомагає зрозуміти, чому і як ці ринки розвивалися, і на які можливості може розраховувати Україна. Ланцюги, що залежні від попиту та існують в різних формах, є ключем до розвитку. Дуже важливими елементами ланцюгів є створення доданої вартості, обмін інформацією та логістика, що забезпечують економічну ефективність і виправдання очікувань партнерів», - сказав Рене Оустевехел.

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Програма заходів виставки будується, в першу чергу, на запитах відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

З метою створення на сайті графіка проведення заходів, організаторами яких є  окремі компанії або група компаній, просимо надсилати на адресу Image дати та тематику заходів, які Ви плануєте провести у 2015 році. Цей графік буде розміщений на сторінці з інформацією для відвідувачів.

Також просимо інформувати дирекцію виставки про заходи, які Ви плануєте провести в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» 10 - 12 лютого 2016 року.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001