Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

День молодого спеціаліста-аграрія «Твій професійний старт»

17 лютого 2017 року в м. Києві відбудеться День молодого спеціаліста-аграрія «Твій професійний старт», який реалізовується в рамках міжнародних виставок «Зернові технології 2017», «Agro Animal Show 2017» та «Фрукти. Овочі. Логістика 2017».

Організаторами та ініціаторами заходу вже вдруге виступають:

 • Дирекція сільськогосподарських виставок, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»;
 • Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»,
 • ДУ «Науково-методичний центр «Агроосвіта».

Головна ідея:

 • узагальнення тенденцій на рику праці АПК та визначення напрямків його розвитку в майбутньому;
 • налагодження комунікації між потенційними роботодавцями (аграрними господарствами та підприємствами АПК) та молодими спеціалістами, випускниками й студентами аграрних ВНЗ з метою їх подальшого працевлаштування.

День молодого спеціаліста включатиме дві паралельні секції:

 1. «Школа працевлаштування»: виступи  фахівців по підбору персоналу передових агрогосподарств, практичні ворк-шопи від HR-коучів провідного рекрутиногового  порталу «Robota.ua», а також презентацію вітчизняних ІТ-агростартапів та обговорення питання трендів  ІТ-спеціальностей в аграрному секторі.
 2. «Ярмарок вакансій»: проходитиме в форматі «марафону співбесід»:
  • аграрні компанії представлять свої вакансії та пропозиції по працевлаштуванню;
  • відвідувачі зможуть познайомитися з потенційними роботодавцями, пройти співбесіду та отримати шанс знайти роботу за спеціальністю.

Місце проведення: ВЦ «КиївЕкспоПлаза»,  м. Київ, Салютна 2-б, павільйон № 3,  конференц-зали № 3, 4

Дата проведення: 17 лютого 2017 р

Час проведення: 10:00-14:00 год

Перед та після заходу учасники делегацій матимуть можливість відвідати експозицію виставки та ознайомитись з досягненнями аграрного сектору.

Вхід делегацій буде здійснюватися за списками. Необхідна попередня реєстрація.

Контакти для реєстрації та організаційних питань:

Руслана Бондаренко

(050) 41 40 755;
Image

 

Довідкова інформація.

За останні декілька років український аграрний бізнес зробив якісний ривок завдяки впровадженню інноваційних підходів та ІТ-технологій у виробничі та управлінські процеси.  Українські аграрії не відстають від світових тенденцій, не тільки по впровадженню, а й по розробках інноваційних технологій: низка вітчизняних ІТ-агростартапів отримали визнання на міжнародному ринку і активно реалізовуються в життя.

Переорієнтація на високотехнологічні рішення спричинило низку змін в агропромисловому секторі України, в тому числі й на аграрному ринку праці. Аналіз показує, що все більш  затребуваними стають фахівці та робітники, які не просто мають досвід та фахові знання, а й володіють навиками роботи з ІТ-новинками .

Це в свою чергу загострило питання підготовки молодих спеціалістів відповідних кваліфікацій та їх подальшого працевлаштування. Інший аспект цієї теми стосується молодіжного безробіття на селі та його негативних наслідків для  розвитку села.

Фокусуючись на інноваційному розвитку аграрного сектору та сільських територій,  в процесі реалізації Дня молодого спеціаліста організатори ставлять за ціль дати відповідь на наступні запитання:

 • Які тенденції переважають на ринку праці в сільському господарстві країни та за кордоном?
 • Якими компетенціями має володіти молодий спеціаліст, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці?
 • На що робити акцент в процесі навчання студентам аграрних ВНЗ?
 • Настільки в майбутньому будуть затребувані ІТ-спеціальності в аграрному секторі?

Зустріч передбачає активне обговорення проблем працевлаштування сільської молоді та можливих шляхів їх вирішення за участі провідних експертів по підбору персоналу аграрних підприємств, рекрутингового агенства, представників Державної служби зайнятості України та власне молодих пошукачів роботи.

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Програма заходів виставки будується, в першу чергу, на запитах відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

З метою створення на сайті графіка проведення заходів, організаторами яких є  окремі компанії або група компаній, просимо надсилати на адресу Image дати та тематику заходів, які Ви плануєте провести у 2015 році. Цей графік буде розміщений на сторінці з інформацією для відвідувачів.

Також просимо інформувати дирекцію виставки про заходи, які Ви плануєте провести в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» 10 - 12 лютого 2016 року.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001