Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

День Франції в Україні. Програма

ДЕНЬ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ ПОСОЛЬСТВО ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ, АГЕНТСТВО БІЗНЕС ФРАНС, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» запрошують на

ДЕНЬ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ

в рамках виставок «AgroAnimalShow» та «Зернові технології»

16 ЛЮТОГО 2017


Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2б, м.Київ, Україна
Павільйон 3, конференц-зал 2 (2-й поверх)

 

ПРОГРАМА

11:45 - 12:00 Реєстрація учасників
12:00 - 13:00 СЕМІНАР «Нові рішення в агрострахуванні».
Модератор: Греіншуранс - EUROP Insurance Brokers
12:00 - 12:15 Поточна ситуація - короткий огляд. Седрік Германн, Олексій Ляховський, Греіншуранс - Аграрні страхові послуги Греіншуранс від Страхового брокера ЄВРОП
12:15 - 12:30 Нові технології для існуючих страхових продуктів. Седрік Германн, Греіншуранс - Аграрні страхові послуги Греіншуранс від Страхового брокера ЄВРОП
12:30 - 12:45 Нові страхові продукти для страхування посівів та землевласників. Седрік Германн, Олексій Ляховський, Греіншуранс - Аграрні страхові послуги Греіншуранс від Страхового брокера ЄВРОП
12:45 - 13:00 Співвідношення між CME/CBOT та українськими цінами. Управління ціновими ризиками в Україні шляхом страхування ціни. Олів'є Буіллє, Agritel та Седрік Германн, Греіншуранс - Аграрні страхові послуги Греіншуранс від Страхового брокера ЄВРОП
13:00 - 14:00 кава-брейк
13:30 - 14:00 реєстрація
14:00 - 17:00 КОНФЕРЕНЦІЯ «Ефективні рішення - запорука сталого розвитку тваринництва».
Модератор: Управління Агроекспертизи ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
14:00 - 14:10 Вітання від організаторів (ПАТ«КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Бізнес Франс, КМКЯ)
14:10 - 14:30 Епізоотична ситуація в Україні. Володимир Лапа, голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів
14:30 - 14:50 Огляд галузі свинарства, основні проблеми і перспективи. Артур Лоза, президент Асоціації свинарів України
14:50 - 15:10 Стратегія управління в умовах загрози інфекційних захворювань (АЧС). Іван Чайківський, засновник корпорації «Агропродсервіс»
15:10 - 15:30 Ефективний менеджмент – гарантія розвитку тваринництва. Василь Бєлозерських, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
15:30 - 16:00 Розв’язання конфлікту «висока ціна – низька якість сировини – низька купівельна здатність». Ренато Рущик, генеральний директор «Лакталіс-Україна»
16:00 - 16:20 Вартість менеджменту і виробництво кормів (високоякісні гібриди силосної кукрудзи). Віктор Карбівський, комерційний директор «Лімагрейн»
16:20 - 16:40 Біобезпека у тваринництві. Андрій Оробчук, генеральний директор «СEVA Santé Animale»
16:40 - 17:00 Питання і відповіді, закриття конференції

 

Організатори: Агентство Бізнес Франс, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

За участі: Греіншуранс - EUROP Insurance Brokers

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації

Реєстрація за тел: 044 590 22 03 або по e-mail : Image

Нова локація:

Міжнародний виставковий центр
Україна, Київ,Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»

ПІДПИШІТЬСЯ НА НОВИНИ

Наші виставки

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» - виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

ОРГАНІЗАТОР
Київський міжнародний контрактовий ярмарок - провідна виставкова компанія з 20 річним досвідом роботи, організатор найбільших в Україні міжнародних сільськогосподарських виставок ІнтерАГРО та Agro Animal Show.

ПАРТНЕРИ
Українська аграрна конфедерація, Український клуб Аграрного бізнесу, Асоціація підприємств "Овочі України", Українська Асоціація виробників картоплі, IFWexpo (Німеччина).

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ - провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції. 
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

ВІДВІДУВАЧІ
Відвідувачі виставки - це вітчизняні та іноземні керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств різної форми власності, різних розмірів та фінансових можливостей, які спеціалізуються на виробництві овочів та картоплі, садивного матеріалу та плодово-ягідної продукції, винограду та виноматеріалів, зберіганні та переробці продукції, а також фахівці торгівельних організацій, транспортних підприємств та логістичних центрів.

НОВАЦІЇ
Поруч з традиційними напрямками овочівництва та садівництва, такими як насінництво, садивний матеріал, організація захисту та живлення рослин, машин для обробітку грунту , посіву та посадки  будуть присутні зовсім нові для українських виробників технології та зразки нової техніки. Це комбайни для збирання ягідних культур, зеленних овочевих культур, овочів та картоплі, техніка для збирання горіхів та фруктів.

Також на виставці можна познайомитись з новими сортами та гібридами овочевих культур американської та японської селекції, які до цього часу не досить широко представлені в Україні.

В проекті беруть участь ряд іноземних компаній, що планують створити в Україні дилерські мережі для просування своїх технологій та продуктів, впровадження в плодоовочевий сектор передових методів управління виробництвом та менеджменту, а тому виставка буде цікава і для потенційних інвесторів.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Програма заходів виставки будується, в першу чергу, на запитах відвідувачів виставки «Фрукти. Овочі. Логістика».

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

З метою створення на сайті графіка проведення заходів, організаторами яких є  окремі компанії або група компаній, просимо надсилати на адресу Image дати та тематику заходів, які Ви плануєте провести у 2015 році. Цей графік буде розміщений на сторінці з інформацією для відвідувачів.

Також просимо інформувати дирекцію виставки про заходи, які Ви плануєте провести в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика» 10 - 12 лютого 2016 року.

Місце проведення виставки:

Міжнародний виставкоий центр
Україна, Київ, Броварський пр-т, 15
Станція метро «Лівобережна»
З питань подачі заявки
та отримання додаткової інформації звертатися:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Поштова адреса: а/с "В-13"
м. Київ, Україна, 01001