Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

19-21 лютого 2019

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Головні аграрні події - виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» відкрили новий сільськогосподарський сезон в Україні!

Сьогодні, 15 лютого 2017 року, в Києві відкрились головні міжнародні  сільськогосподарські виставки України «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які проходять у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б).

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставка проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Учасниками виставок цього року стали 500 провідних компаній з 23 країн на площі 28 000 кв.м. А такі країни як: Франція, Німеччина, Австрія, Чехія, Велика Британія, Нідерланди, Данія представлені Національними експозиціями.

У церемонії урочистого відкриття виставок взяли участь високоповажні гості.

Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович зазначив: «В порівнянні з минулим роком площі виставок збільшились на 40%. Це свідчить про динамічний розвиток як самих виставок, так і аграрного ринку України в цілому».

Міністр аграрної політики та продовольства Кутовий Тарас Вікторович привітав учасників та гостей з початком виставок: «Бажаю всім плідних виставок. Маю надію, що всі експоненти будуть задоволені участю у виставках та отримають багато нових контактів, а  їх прибутки будуть зростати на фоні росту українського агропромислового комплексу».

Міністр сільського господарства чеської республіки Пан Маріан Юречка розповів про  співробітництво між нашими країнами: «Чеська республіка і Україна – давні партнери. На виставці представлений цілий ряд чеських сільськогосподарських компаній, які готові запропонувати як сучасні технології, так і свою співпрацю».

Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пан Ернст Райхель про масштабність німецької експозиції:  «Ми пишаємось тим, що Німеччину на виставці представляють 36 компаній – це найбільший національний павільйон на цій виставці».

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди В Україні Пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер відмітив постійну участь Королівства Нідерланди у виставках: «Я радий бути присутнім вже вчетверте на такому масштабному заході. Виставка проводиться всьоме і так само  всьоме наш павільйон представлений на ній. Наші учасники пропонують «розумне господарювання», яке ми представимо на нашому форумі, що проводиться в перший день виставки».

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Пані Джудіт Гоф з радістю зауважила: «Мені приємно, що з кожним роком кількість наших компаній на виставці зростає. Зазначу, що британське сільське господарство має що запропонувати, адже воно дуже розвинене та високотехнологічне. Велика Британія є центром з якості сільськогосподарських технологій. Бажаю всім результативної виставки».

Заступник Голови Місії при Посольстві Королівства Данія в Україні Єва Марія Фріда Барльозе відмітила важливість виставки: «Національний павільйон Данії представлений всьоме, учасниками якого є 9 компаній. Масштаби виставки свідчать про важливість виставки для фахівців сільського господарства. Ми раді, що датські компанії проявляють все більший інтерес до сільського господарства України. Данія – один із найбільших інвесторів в сільське господарство України».

Торговельний радник, Директор Business France в Україні Пан Алексі Струве з радістю відмітив постійну участь Франціі у виставках: «Французькі підприємства є постійними учасниками виставки, для нас це вже традиція. Дуже важливо, що з кожним роком все більше і більше  зарубіжних павільйонів, країн-учасниць, виставка зростає, зростає кількість бізнес-заходів, а це означає, що виставка стає все більш міжнародною».

Торговельний Радник при Посольстві Австрії в Україні Пан Германн Ортнер був радий представити участь австрійського національного павільйону: «Австрійські компанії вже давно представлені на ринку України. Австрія – п’ята країна за розміром інвестицій в сільське господарство України. Сьогодні ми раді представити вперше на виставці національний павільйон Австрії, учасники якого представлять сучасні технології сільського господарства і тваринництва».

Під час виставок буде реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надасть можливість  операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  назрілих проблем.

Програма заходів

Нагадуємо, що виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» будуть проходити з 15 по 17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Завітайте у ці дні на міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» та отримайте все необхідне до початку нового аграрного сезону!

Час роботи виставок: з 9:00 до 17:00 (вхід відвідувачів до 16:30).

Новое место проведения:

Международный выставочный центр
Украина, Киев, Броварской пр-т, 15
Станция метро «Левобережная»

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Наши выставки

Фрукты. Овощи. Логистика

«Фрукты. Овощи. Логистика» - это крупнейший в Украине выставочный проект современных аграрных технологий в овощеводстве, промышленном садоводстве и виноградарстве, презентация технологического и инвестиционного потенциала плодоовощной отрасли.

«Фрукты. Овощи. Логистика» - выставка профессионального делового общения, которая объединяет всех участников украинского плодоовощного бизнеса для решения проблем, возникающих на всех уровнях плодоовощного бизнеса «от поля и сада до потребителя».

«Фрукты. Овощи. Логистика» - один из наиболее эффективных инструментов развития отрасли и популяризации плодоовощного бизнеса, что имеет практическую направленность на поддержку отечественного производителя овощной и плодовоягодной продукции, внедрению в производство передового опыта организации промышленного плодоовощеводства и садоводства.

Организатор
Киевский Международный Контрактовый Ярмарок - ведущая выставочная компания с 20 летним опытом работы, организатор крупнейших в Украине международных сельскохозяйственных выставок ИнтерАГРО и Agro Animal Show.

ПАРТНЕРЫ
Украинская аграрная конфедерация, Украинский клуб аграрного бизнеса, Ассоциация предприятий "Овощи Украины", Украинская Ассоциация производителей картофеля, IFWexpo (Германия).

УЧАСТНИКИ ВЫСТАВКИ - ведущие украинские и зарубежные компании, являющиеся производителями и дистрибьюторами семян овощных культур, посадочного материала, техники для обработки почвы, посева и посадки, оборудования для подкормки и защиты растений, строительства овощехранилищ и их оборудования, техники для организации полива, орошения и микроорошения, техникаи и оборудование для транспортировки, хранения и переработки продукции. 
На выставке представлены лучшие мировые бренды техники, оборудования и сельскохозяйственной химии.

ПОСЕТИТЕЛИ
Посетители выставки - это отечественные и иностранные руководители и специалисты сельскохозяйственных предприятий разных форм собственности, разных размеров и финансовых возможностей, которые специализируются на производстве овощей и картофеля, посадочного материала и плодово-ягодной продукции, винограда и виноматериалов, хранении и переработке продукции, а также специалисты торговых организаций, транспортных предприятий и логистических центров.

НОВАЦИИ
Рядом с традиционными направлениями овощеводства и садоводства, такими как семеноводство, посадочный материал, организация защиты и питания растений, машин для обработки почвы, посева и посадки будут присутствовать абсолютно новые для украинских производителей технологии и образцы новой техники. Это комбайны для уборки ягодных культур, зеленных овощных культур, овощей и картофеля, техника для уборки орехов и фруктов.

В проекте принимают участие ряд иностранных компаний, которые планируют создать в Украине дилерские сети для продвижения своих технологий и продуктов, внедрение в плодоовощной сектор передовых методов управления производством и менеджмента, а поэтому выставка будет интересна и для потенциальных инвесторов.

ПРОГРАММА МЕРОПРИЯТИЙ
Программа мероприятий выставки строится, в первую очередь, на запросах посетителей выставки «Фрукты. Овощи. Логистика».

С целью создания на сайте графика проведения мероприятий, организаторами которых являются отдельные компании или группы компаний, просим присылать на адрес Image даты и тематики мероприятий, которые предполагается провести в 2015 году. Этот график будет размещен на странице с информацией для посетителей.

Также просим информировать дирекцию выставки о мероприятиях, которые предполагается провести в рамках выставки «Фрукты. Овощи. Логистика» 10-12 февраля 2016 года.

Место проведения выставки:

Международный выставочный центр
Украина, Киев, Броварской пр-т, 15
Станция метро «Левобережная»

По вопросам подачи заявки
и получения дополнительной информации обращаться:

Тел./факс: +38 (044) 490 6469,
E-mail: Image
Почтовый адрес: а/я "В-13"
г. Киев, Украина, 01001