Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка Фрукты Овощи Логистика - специализированная выставка

Головні аграрні події - виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» відкрили новий сільськогосподарський сезон в Україні!

Сьогодні, 15 лютого 2017 року, в Києві відкрились головні міжнародні  сільськогосподарські виставки України «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які проходять у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б).

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставка проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Учасниками виставок цього року стали 500 провідних компаній з 23 країн на площі 28 000 кв.м. А такі країни як: Франція, Німеччина, Австрія, Чехія, Велика Британія, Нідерланди, Данія представлені Національними експозиціями.

У церемонії урочистого відкриття виставок взяли участь високоповажні гості.

Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович зазначив: «В порівнянні з минулим роком площі виставок збільшились на 40%. Це свідчить про динамічний розвиток як самих виставок, так і аграрного ринку України в цілому».

Міністр аграрної політики та продовольства Кутовий Тарас Вікторович привітав учасників та гостей з початком виставок: «Бажаю всім плідних виставок. Маю надію, що всі експоненти будуть задоволені участю у виставках та отримають багато нових контактів, а  їх прибутки будуть зростати на фоні росту українського агропромислового комплексу».

Міністр сільського господарства чеської республіки Пан Маріан Юречка розповів про  співробітництво між нашими країнами: «Чеська республіка і Україна – давні партнери. На виставці представлений цілий ряд чеських сільськогосподарських компаній, які готові запропонувати як сучасні технології, так і свою співпрацю».

Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пан Ернст Райхель про масштабність німецької експозиції:  «Ми пишаємось тим, що Німеччину на виставці представляють 36 компаній – це найбільший національний павільйон на цій виставці».

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди В Україні Пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер відмітив постійну участь Королівства Нідерланди у виставках: «Я радий бути присутнім вже вчетверте на такому масштабному заході. Виставка проводиться всьоме і так само  всьоме наш павільйон представлений на ній. Наші учасники пропонують «розумне господарювання», яке ми представимо на нашому форумі, що проводиться в перший день виставки».

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Пані Джудіт Гоф з радістю зауважила: «Мені приємно, що з кожним роком кількість наших компаній на виставці зростає. Зазначу, що британське сільське господарство має що запропонувати, адже воно дуже розвинене та високотехнологічне. Велика Британія є центром з якості сільськогосподарських технологій. Бажаю всім результативної виставки».

Заступник Голови Місії при Посольстві Королівства Данія в Україні Єва Марія Фріда Барльозе відмітила важливість виставки: «Національний павільйон Данії представлений всьоме, учасниками якого є 9 компаній. Масштаби виставки свідчать про важливість виставки для фахівців сільського господарства. Ми раді, що датські компанії проявляють все більший інтерес до сільського господарства України. Данія – один із найбільших інвесторів в сільське господарство України».

Торговельний радник, Директор Business France в Україні Пан Алексі Струве з радістю відмітив постійну участь Франціі у виставках: «Французькі підприємства є постійними учасниками виставки, для нас це вже традиція. Дуже важливо, що з кожним роком все більше і більше  зарубіжних павільйонів, країн-учасниць, виставка зростає, зростає кількість бізнес-заходів, а це означає, що виставка стає все більш міжнародною».

Торговельний Радник при Посольстві Австрії в Україні Пан Германн Ортнер був радий представити участь австрійського національного павільйону: «Австрійські компанії вже давно представлені на ринку України. Австрія – п’ята країна за розміром інвестицій в сільське господарство України. Сьогодні ми раді представити вперше на виставці національний павільйон Австрії, учасники якого представлять сучасні технології сільського господарства і тваринництва».

Під час виставок буде реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надасть можливість  операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  назрілих проблем.

Програма заходів

Нагадуємо, що виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» будуть проходити з 15 по 17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Завітайте у ці дні на міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» та отримайте все необхідне до початку нового аграрного сезону!

Час роботи виставок: з 9:00 до 17:00 (вхід відвідувачів до 16:30).

New venue:

International Exhibition Centre
15 Brovarskoy Ave., UA-02660 Kyiv, Ukraine
Metro station "Livoberezhna"

SUBSCRIBE FOR NEWSLETTER

Our exhibitions

Fruit. Vegetables. Logistics

«Fruit. Vegetables. Logistics» - the exhibition project of modern agrarian technologies in vegetable growing, industrial gardening and the wine growing, intended to show all the best in a science, world and domestic experience in all chain of fruit-and-vegetable business «from a field and a garden to the consumer»


«Fruit. Vegetables. Logistics» - the exhibition of business dialogue uniting all participants of the Ukrainian fruit-and-vegetable business for the decision of problems arising in all links of manufacture, storage and logistics.


THE PURPOSE
Creation in fruit-vegetable sector a long-term, competitive, perspective event of modern European level and consolidation around it participants of the market for the successful decision of specific targets.


THE TASKS

  • To introduce heads and experts of the agricultural enterprises, farmers, private businessmen with sectors potential, modern technologies and perspective areas in fruit-and-vegetable business;
  • To show investment attractiveness of fruit-vegetable sector, its potential economic efficiency;
  • To promote the further development of branch on the basis of the best domestic and foreign experience and modern achievements of science and technology;
  • To show ways of the effective decision of concrete problems, arising in the process of production.
The venue of exhibition:

International Exhibition Centre
15 Brovarskoy Ave., Kyiv, Ukraine
Metro station "Livoberezhna"
To submit an application for participation in the exhibition, please contact:

Tel./fax: +380 44 490 64 69,
E-mail: Image
Post address: P.O.box "B-13"
Kyiv, 01001, Ukraine